Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Доброго вечора, шановна громадо!
Жінка: " щось 95 давно не видно.."
Читаю у сусідів Цукермана:
Цитата:
Сообщение от CAXAP
гофер, 95 - це ж виродки. доречі в них е один пафосний чувак - він до того як стати щирим критиканом українских мужновладців був ментом в ростові.
взагалі у вас класно День Незалежності пройшов, я у Харькові до центру не вибирався, но лазячі сьогодні по баварії такі да - гепоїд зробів комбінаху, таке враження що сьогодні звичайний день.
Якось так. Цей мстивий тхорик нікому нічого не пробачає, особливо критику його особи. А лизоблюди раді підгавкувати.
До речі, ви помітили помилку по Фрейду? Мужновладці!
Це щось педорастичне.
Привет!
А ты спроси у них: почему нельзя постить Умланда, а рыго-тарасика черновила можно?
 
Привет!
А ты спроси у них: почему нельзя постить Умланда, а рыго-тарасика черновила можно?

Ну їх в дупу шоколядну! З ними можна спілкуватися дуже дозовано. Нерви не залізні.:D Стільки матючча я ніде не чув.:рл: Особливо Бабулько відрізняється. Леді, млін. Тьху!
 
ганаполькин жжет нипадецки.
cej9hb.jpg
 
Ну їх в дупу шоколядну! З ними можна спілкуватися дуже дозовано. Нерви не залізні. Стільки матючча я ніде не чув. Особливо Бабулько відрізняється. Леді, млін. Тьху!
Не бери близко к сердцу. Скоро услышим "ну мы ж не знали... кто бы мог подумать..."
 
Та невже?! Не може бути! Діждались таки...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Осталось еще дождаться от гарантов признания что не только россия (страна-террорист) его нарушила.
 
Август Піночетенко прийде - порядок наведе...
Я вже готую стадійон "Металіст"...:D
 
Ну їх в дупу шоколядну! З ними можна спілкуватися дуже дозовано. Нерви не залізні.:D Стільки матючча я ніде не чув.:рл: Особливо Бабулько відрізняється. Леді, млін. Тьху!

ты переплутав Ле з Бля
 
Цитата:
Сообщение от Гелиос-77
Молча пошел бы... Нам-то что? Но, блядь!, хватило "ума" и
пост на ХФ.
След.раз передергивай молча. Видим, шо ладошки поистерлись вщент...
Звідкіль вони лізуть?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я шото пропустил?
TranceFM‏ @mr_TranceFM
Наразі Порошенко нагороджує Гройсмана орденом за баржу з кавунами. Це був справжній прорив в логістиці кавунів. Світ такого ще не знав.
 
Я шото пропустил?
TranceFM‏ @mr_TranceFM
Наразі Порошенко нагороджує Гройсмана орденом за баржу з кавунами. Це був справжній прорив в логістиці кавунів. Світ такого ще не знав.

По крайней мере по фото видно, что ты сильно изумлен..
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу