Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Господа. Мы тут терзаемся в сомнениях, а ведь все просто до банальности.

К нам пожаловал Д'Артаньян.
Правда неясно, нахуя? Но какую-то цель он же преследует, сюда так просто не приходят.
 
Господа. Мы тут терзаемся в сомнениях, а ведь все просто до банальности.
К нам пожаловал Д'Артаньян.
Правда неясно, нахуя? Но какую-то цель он же преследует, сюда так просто не приходят.

Судя по дате твоей регистрации сюда пожаловал кто-то другой.
 
Господа. Мы тут терзаемся в сомнениях, а ведь все просто до банальности.
К нам пожаловал Д'Артаньян.
Правда неясно, нахуя? Но какую-то цель он же преследует, сюда так просто не приходят.

Судя по дате твоей регистрации сюда пожаловал кто-то другой, а не я.
 
Извините шо нарушаю ваше уютное кубло тотальной зрады и поиска виноватых среди сторонников перевёрнутого флага и еврейского проклятия вечнохуёвой влады.

Так а пришел то зачем? Понарушать? Ну, нарушил. Можешь пиздовать дальше, никто плакать не станет.
 
по моему агент "кузьмич" на грани провала:D
стандартный срок для ветки - два дня:D

Что-то последнюю неделю прямо нашествие какое-то.
Сначала из сахарной ветки с примирениями сюда командировочных отправили, но те быстро спеклись. Тяжело, из рафинадных условий и сразу к зрадофилам в зубы попасть.
Выслали более подготовленых. Сразу не хамят, да и на лбу 10 классов написано.

Вот только один хрен, не выдерживают. Срываются.
 
А захожу я сюда не часто, чисто палочкой потыкать и поржать.
В этой теме палочкой тыкать имеет право только один человек. У нее иммунитет и ОЗК.
Так что не пытайся примазаться.
Лучше расскажте нам, как там Виктор Федорович поживает. Готовитесь ли вы совместно к параду на 9 Мая или порознь?
А может вместе с Дмитрием Анатольичем, лямур де труа?

Особенно занятно читать Ваши высеры 2008 года издания, где Вы поддерживаете российскую агрессию против Грузии.
 
Ну так і... Іди працюй та плати. Чого до людей доїбався? Шо ти від них хочеш почути?
Ви з ним розмовляєте, як з людиною.

А це не людина, це звичайний пристосуванець. Який топив у 2008 за Росію, у 2010 за Януковича, та також за Росію. В 2014 вже за Порошенка. Він буде топити хоч за чорта лисого, аби йому пайку не урізали.

Завтра Йульку оберуть, він за неї топити буде.

А щоб на душі коти не сцяли, буде поливати лайном усіх оточуючих, мовляв вони такі погані, тому й і я таким буду.
 
У нас бОльшая часть восточной, как минимум!, Украины ещё четыре года назад топила ровно за тоже самое. Потому ты должен не пиздеть, а богу молиться денно и нощно, что эта часть тебя в 2014 году сортире к хуям не утопила, под радостные крики "наконец-то Расияяяя!", а голову почесала и сказала "да ну нахуй таких братьев".

Нормальный поворот. Тоесть я еще и должен быть благодарен, что такие пидары, как ты, не сдали Украину путину?
 
Интересно что ты делаешь сейчас, а не что говорил вчера.
А, я понял. Ты, как это сейчас модно говорить, патриотичный прагматик.
Раньше это называлось - приспособленец.
Надо будет, и маму наверное продашь, лишь бы сейчас выгоду поиметь.
 

Ха! Мы когда то дружили семьями с крымчанами. Так вот сидели ели шашлыки, водочку попивали почти да утра. Нам нужно было ехать на экскурсию, а местной даме, экскурсию в горы проводить надо было...ни чего, с трудом но выдержали.:D:D:D Больше всего мужу местной повезло, он был выходной. :D
 
Общение о производстве металла и слова в защиту журналистов, - день работы ВР 8 февраля. ФОТОрепортаж
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Східна мудрість:
- Не звинувачуй себе, якщо послав когось хибним шляхом. Це врешті решт був його вибір, іти тим шляхом, чи ні.
Якось так:незнаю:
Коли я потрапив до армійської учєбки, нам казали: -вішайтесь, дУхи, вам ще два роки тягнути. Це стало моєю улюбленою приказкою пізніше. І шо? Якщо пару-трійку людей після цього повісилось - то я винуватий? Ну помітив я систему, перестав користуватися тією приказкою - все одно вішаються. Виходить я тут ні до чого? Знову став користуватися цією приказкою. Нехай вішаються, це їх власний вибір.
Питаннячко - якщо я навчу людину в'язати ешафотний вузол - це вже сприяття самогубству чи ще ні?:) Чи треба вибити з-під нього стілець? Тут я пас - без мене.
Чорний гумор. Ну а шо? Полюбляю чорний гумор. Можете починати кидати в мене тапки.
Навіщо? :) Сам під настрій читаю в ФБ "чорний гумор". :)

Доброго ранку. :)

***

"..кагда я віжу как ти танцуєш,малиш ти мєня валнуєш..

8geedc.jpg


hb4gcc.jpg
 
Представьте, если Китай аннексирует Гавайи, а Канада вторгнется в штат Мэн, - Макфол объяснил американцам, почему нельзя признавать оккупацию Крыма
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я тебе принцип сказал. Мне хочется рыгать от нытиков. Нужно - пойди и возьми. Хочешь сделать - бери и делай. Тебе должны - забери.
:рл:
Бляха, вот это хаос нарисуется, если каждый начнет жить по такому принципу.
Пойти забрать что-ли:незнаю: Или сделать, что хочется? Ой, сколько соблазна:D
 
Или очередная зрада рисуется:( Или просто какой-то сюр..Но Савченко, которая светится в этом деле мне не нравится:(

Вікторія Пашковська
10 ч ·

Ще недавно вся країна говорила про подію року - звільнення полонених. Особливо політики писали гарні пости.

Знаєте, що зараз з тими, хто був три роки в полоні?

Обіцяних грошей поки немає.
Документи потрібно відновлювати самостійно.
В багатьох немає паспортів.
Хлопцям потрібно лишати лікування
в госпіталі і за місцем прописки відновлювати документи щоб отримувати зарплату.

Лікування у військовому госпіталі неповноцінне для потреб військовослужбовців.
Через тиждень-другий виписують. Хлопці просять лікарів щоб так швидко не виписували і полікували нормально. Про реабілітацію взагалі мови немає.

Представники влади не приходили.
Не було тих, хто розказує, що опікується нашими звільненими полоненими.
Хлопці кажуть, що крім Н. Савченко та Николай Колесник жоден політик не провідав. Одяг і допомогу приносять волонтери.

Особливий привіт передають 17 танковій бригаді, керівники якої не приїхали провідати звільнених після трьох років полону.

Висновки робіть самі.
А краще, провідайте і допоможіть тим, хто боровся за вас також.

У військовому госпіталі було всього
23 звільнених з полону.
Зараз залишилось 7.


Николай Колесник

Я відвідав хлопців не як політик, відвідав як товариш. Все, що написано, це абсолютна правда, у софт варіанті. На жаль це системна фігня, бо для влади це просто медійна подія, телевізор, селфі, палкі промови, а потім ... А потім можна поцікавитися долею полонених які пройшли через кабінет президента, хто зараз де і як. З документами для Кривбасівців ми все владнаємо, з обіцяними 100 000 буде складніше. Та і не у грошах справа, справа у тому що окрім рідних, та справжніх товаришів, вони зараз нікому не потрібні. Навіть позов до ЄСПЛ, від тих хто пройшов полон, подає правозахисна група, але це на волонтерських засадах, держава не має до цього жодного відношення. Сум та сором.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу