Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Доброго ранку. :)

f1afda.jpg
 
Честный кондитер
11 ч ·
Честно говоря, я вам удивляюсь.

Сами же требовали от Пётра Алексеевича чтобы он посадил трёх друзей?

А теперь даже одного друга - Саакашвили - посадить не даёте.

Так что не говорите потом, что он не старался.
 
Юрий Касьянов
В воскресенье у Миши лозунгом дня должно стать "В попе не слипнется?" С такими плакатами надо выйти на Крещатик, и, окружив сладкий Антимайдан - чтобы ни один не ушёл - провести митинг. Пусть послушают Мишу. Это для них пытка.
 
....было дело....взяли меня на холгоре мент ы ни за шо....культурно пригласили проойти в участок....я салтовский...ну думаю разберемся в ментовке...меня не за шо паять,...и тут начался концерт с хором....закрыли меня в буханку...и везти собрались....ахуеть-я преступник всеъх времен и народов...арабы такого преступника еще не видели.......спас меня полковник-росли вместе в одном дворе..,
и это,блядь судебная система?
 
Добридэнь, шановни! Зi святом!!!
Щастя, здоровья, наснаги, а кой кому и :любов:!!!
А менi Микола поклав пiд подушку цiлих два балли вiд дуже " гарного" бота AI. :іржач: Цiлий дэнь вчора трикутник жамкал. :незнаю:
Загравае , мабудь.:D


Ну хоть за них порадуйтесь.:браво:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Добридэнь, шановни! Зi святом!!!
Щастя, здоровья, наснаги, а кой кому и !!!
А менi Микола поклав пiд подушку цiлих два балли вiд дуже " гарного" бота AI. Цiлий дэнь вчора трикутник жамкал.
Загравае , мабудь.
Взаємно :квіточка:
А мені кефірчику Миколай в холодильник поклав.:D

Оригінальний способ загравання, до такого ще додуматися треба. :confused::D:D:D
 
147 населенных пунктов в 6 областях обесточены из-за непогоды, - ГСЧС

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
К боевикам на Донбассе присоединилась группа сербских снайперов
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Удрать то хоть дали?

В августе правоохранители сообщили о подозрении 9 членам организованной группировки в уничтожении ЗалКа в интересах российских конкурентов. В марте СБУ сообщила о подозрении директору ЗалКа в злоупотреблении служебным положением.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
АРКТУРРЧИК НАмм осталось не долго.....и на твоей могиле ппостроят супермаркет ашан....
 
Шведська компанія IKEA офіційно підтвердила вихід на український ринок

dbdfg3.jpg


Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно підтвердила вихід на український ринок.

Про це свідчить офіційна заява компанії, інформує "Інтерфакс-Україна".

Наразі компанія вивчає український ринок і має намір протягом двох років відкрити перший об'єкт в Києві.

"На даний момент IKEA підшукує найбільш прийнятну бізнес-модель, яка дозволила б реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів", - говориться в документі.

Згідно з повідомленням, розвитком мережі в Україні буде займатися "IKEA Південно-Східна Європа", що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

"Ми йдемо в Україну з баченням того, як змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Наша компанія представить в Україні широкий вибір доступних товарів для будинку, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів", - цитується в повідомленні менеджер з продажу "IKEA Південно-Східна Європа" Стефан Вановербеке.
 
И снова про шоколадных воров

 
По концовке будут отпизжены титушками, переодетыми в Саакашвили.

А было бы неплохо, если бы морды , на антимайдане, друг другу поразбивали, что бы больше не повадно было херней заниматься.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу