Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Не, фронт не помню. А Фарабундо, как живой перед глазами стоит.
Я и в комсомол имени Ленина не вступал, но Ленина прекрасно помню. Хотя он умер еще раньше.

Что-то с памятью моей стало,
Все, что было не со мной - помню.(с):)
"Литературку" помнишь, 9-ю страницу? Американскую военщину в "Коркоранах"?)))
 
Кияни вклали у реконструкцію Театру на Подолі втричі більше, ніж корпорація «Рошен» – «Схеми»➤
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

j5habb.jpg
 
В хуеконде. Льовушке посоветуй где и как вдягаться. А то его дамы-форумчанки как живьём увидят, так их "блеват и кидат"(с)

Льовушка може робити що хоче, бо мої податки не йдуть на його утримання і імідж.
Льовушка не презентує світові Україну.
 
Схеми: корупція в деталях - RFERL
50 мин. ·

А ви помічали, що на нещодавно відкритому Театрі на Подолі красується одна-єдина табличка – з подякою меценату кондитерській корпорації «Рошен», яка допомогла з будівництвом фінансово?

Може навіть скластись враження, що запуск театру – це виняткова заслуга приватної корпорації президента.

Але насправді не менше грошей у його відбудову вклали і самі містяни.

Як ми порахували, через фінансування довгобуду з бюджету міста кияни зі своїх податків вклали у реконструкцію Театру на Подолі втричі більше, ніж президентська корпорація «Рошен».

Правда, ці гроші, схоже, витрачались неефективно – а частину бюджетних коштів просто розікрали.

Тільки цей кричущий факт ніхто не розслідує.

Хоча винні мали б понести покарання, і це, можливо, могло б стати нагадуванням про чималий грошовий внесок киян у появу довгоочікуваного Театру на Подолі і підставою помістити на будівлю театру табличку ще з однією подякою. Тепер вже містянам.

Про невстановлену справедливість – розслідування Максим Савчук
 
Льовушка може робити що хоче, бо мої податки не йдуть на його утримання і імідж.
Льовушка не презентує світові Україну.
Мда... смотрю лонгину что то очень забористое подкинули.:рл:
Плющит не подетски.:cranky:
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу