Обсуждения событий в Украине - Part 56

Глава Администрации президента Украины Борис Ложкин заявляет, что в Украине должно остаться не более 250 государственных компаний.

Об этом он заявил в интервью изданию EurActiv.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

к слову, этого Ложкина - заодно - в топку давно пора.Вот уж скользкая и хитрожопая личность.
 
Виталий Махинько

В УкрПочте открываются магазины "РОШЕН".
Мы можем только порадоваться за Пётра Алёксеевича.
Вот, что значит работа слепого траста.
Петя - лох. Ему в больницах/школах магазины открывать нужно.
 
Бій під Крутами: про міфи і про правду

29 січня 1918 року біля станції Крути на Чернігівщині, між Ніжином і Бахмачем, за 120 км від Києва, відбувся бій, який як мало яка подія, досі зазнає чимало спекуляцій.

Мої думки з цього приводу засновані переважно на спогадах учасників бою (Ігор Лоський, Іван Шарий та інші), генерала О. Удовиченка, який приймав звіт після бою тощо. “Дані” ж людей, які були далеко від місця подій якраз і внесли плутанину (наприклад шановний історик Д. Дорошенко та безліч інших). Сприяли тому ж галицькі студенти 1930-х років, які міфологізували подію, творячи з неї новий міф (хоча само по собі це може й не погано). Так ось, розберемося з міфами (і з правдою):
Міф перший. “Триста безвусих, недосвідчених і неозброєних студентів”

Учасників бою з української сторони було близько 600 осіб. Цей факт є доведеним на основі військових звітів. Точніше: “1-а імені гетьмана Богдана Хмельницького Юнацька Військова школа”, яка складалася з 4-х сотень (по 150 юнаків), 18 кулеметів та 20 старшин, тобто загалом один курінь (батальйон). Це й була основна частина оборонців Крут. Крім юнаків, які вже перебували на станції Крути о 4 годині ранку 27 січня 1918 року до них приєдналася Студентська сотня помічного куреня Січових Стрільців в числі 115-130 людей. Правда сам курінь ще не був сформований. Це була його перша сотня, що складалася з київських студентів, а 4-та чота (бл. 30 осіб) сотні складалася із школярів, навіть підлітків 14-16 років. Студенти пройшли 7-денний вишкіл і вміли стріляти, а юнаки школи, або “юнкери” вже мали достатній військовий досвід у боях з більшовиками. А. Гончаренко та деякі інші пройшли фронти Першої світової війни.

Комендантом оборони Бахмача і командиром куреня юнацької школи було призначено сотника Аверкія Гончаренка, який пройшов Першу світову війну. Тому не відповідає дійсності міф №2, що боєм керував сотник Омельченко, який опісля помер від поранення в бою. Натомість, загальне керівництво здійснював сотник Аверкій Гончаренко.
Показово, що на з’єднання з наступаючими більшовиками, тобто з тилу проти своїх, з Ніжина виступив український полк ім. Шевченка. І взагалі через непродуману політику Центральної Ради (тодішньої “верховної ради”) у військових та інших питаннях, українська армія була фактично розпущена. Залишилось тільки декілька боєздатних добровільних формувань (полк Січових Стрільців, Гайдамацький кіш Слобідської України, та ж Юнацька школа ім. Хмельницького тощо).

3-м міфом є мовляв “різанина”, в якій більшовики добивали беззбройних українських “дітей”. “Брехня як шапка”. Отже, яким був перебіг бою?

Ворог, який переважав українців майже у десять разів, очолений відомим Муравйовим, ішов як на парад, але наштовхнувся на сильний опір юнаків. Бій тривав цілий день в снігу за 20-градусного морозу. Завданням 600 українців було протриматися день. Увечері під загрозою оточення більшовиками та вже згаданим “українським” полком ім. Шевченка з Ніжена, що виступив на з’єднання з наступаючими більшовиками, вирішено відступити з бою на станцію. Організований відступ відбувався холоднокровно уже в темряві. Вояки сіли у потяг на станції і рушили у напрямі Києва, де з’єдналися з Чорними гайдамаками Симона Петлюри і взяли участь у придушенні більшовицького заколоту на заводі “Арсенал”.
То кого ж розстріляли/закололи багнетами на станції?

Після бою під час перегляду в студентській сотні не виявилося цілої чоти чисельністю 35 людей. Виявилося, що вони відступаючи, очевидно для скорочення дороги, пішли на світло станції Крути і натрапили на більшовиків, що якраз надійшли. 28-ро студентів було закатовано, їх не розстрілювали, а кололи багнетами (може, щоб не створювати шуму стріляниною), 7 поранених доставили до Харкова, звідки їм вдалося втекти.

Серед них наприклад Ігор Лоський, син міністра. Іншому – сину міністра, студенту Володимиру Шульгину не поталанило. Саме цих 28 загиблих і було поховано на Аскольдовій могилі в березні 1918 року, вже після визволення Києва від більшовиків.

Міф №4 – “зрада офіцерів”.
Не відповідає дійсності і звинувачення у зраді старшин (офіцерів), які мовляв “сиділи у вагоні і пиячили, а потім сіли в поїзд і втекли”, не давши всім евакуюватися. Насправді ж із 20-ти старшин загинуло 10, а один помер у шпиталі (сотник Омельченко). Сотник Лощенко навіть виготовив саморобну гармату, яка на дрезині переміщалась вздовж колії, обстрілюючи більшовиків.

Міф №5 – “поразка”.
Постає питання: якщо вояки виконали наказ, і навіть перевиконали його, затримавши ворога замість одного дня на кілька днів, то чого тоді поразка? До того ж втрати більшовиків були більшими.

Отже, втрати української сягали: близько 250 юнаків, одна чета студентів (28 осіб) і 10 старшин, тобто близько 300 осіб із 600 учасників бою – половина.

Втрати більшовиків були значно більшими, що очевидно й викликало лють Муравйова при розправі з полоненими. Інша половина, ті хто не загинули, взяли участь у придушенні більшовицького повстання на заводі “Арсенал” у Києві і у всіх визвольних змаганнях. А окремі учасники бою пізніше опинились на еміграції. Це сотник Модест Семирозум, юнаки Чорпіта, Заквалинський, полковник Лощенко та інші. А сам А. Гончаренко, хоч і наддніпрянець, був сотником у Дивізії “Галичина” під час Другої світової…
Ворога було затримано, виграно дорогоцінний час на переговорах у Бресті, придушено більшовицьке повстання в Києві, вчасно евакуйовано державні установи перед наступом більшовиків.

Це дозволяє нам характеризувати бій під Крутами як перемогу українців.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
так что у вас не ходят и оказывают мужики бытовые услуги?
Это теперь так называется?

=============

3djXRS1Kies.jpg
 

Не все:rolleyes:
Доброе утро:yahoo:
Юристы есть здесь? По закону о гражданстве Украины", где внесли правки упрощенного получения гражданства для иностранцев, проходящих военную службу..
Я так поняла, что они перед этим должны 3 года у нас прослужить, а только потом могут получить гражданство. Контракт же на 3 года:rolleyes:
Или..:confused:
 
И не говори: то "натирка полов", то "светильник установить" - сплошные бытовые услуги.

От тож. Разучились ходить просто так.

Не, серьёзно, светильник нужно поставить...

Та да. Расскажи. Я, в своё время, веселее придумывал.
 
Зять Яроша Абрамов объявлен в розыск из-за участия в "мусорной люстрации".

Василий Абрамов разыскивается из-за участия в "мусорной люстрации" 9 апреля 2015 года начальника управления юстиции Прикарпатья Василия Кавацюка.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Сладкая гнида стала хуже Шапкоёба.

Кстати, а тот, кто стоял на грейдере, почему не в розыске?

11a74d5bc80ce1aa4c80eb39c27.jpg
 
М-Журнал Liberty.SU продолжает публиковать фотоистории из архива фотографа Владимира Соколаева.

В стране "развитого социализма" не должно было быть "инвалидов, психопатов и алкоголиков". Система с "человеческим лицом" отторгала признаки всякой индивидуальности с самого рождения человека, в том числе людей с физическими или умственными недостатками и делала их "невидимыми" для "системного большинства".

На эти фотографии, снятые Владимиром Соколаевым в 1981 и в 1987 годах в Сибири, невозможно смотреть равнодушно. Они жестоки и жалостливы прежде всего потому, что повествуют о жизни детей. Системой было предусмотрено, что судьбу рожденного человека определял врач. Ни Бог, ни отец и ни мать, а "люди в белых халатах". Если у новорожденного были замечены какие-либо признаки физического или умственного отклонения, что достаточно трудно определить при рождении, то его родителям было рекомендовано сдать ребенка на "государственное обеспечение". По мере взросления таких детей определяли в дома инвалидов или психиатрические интернаты, где они и заканчивали свою жизнь в дали от глаз "счастливых обывателей" и "мудрых руководителей государства".

Нынешняя россия (страна-террорист) по-прежнему страна жалостливая, а государство жестокое. Нам по-прежнему жалко не только своих, но и чужих детей. Нам жалко не только самих себя, но бывает жалко и бедствующих соседей. Мы - жалостливы. В нас слишком много жалости и слишком мало любви. По-советски это или по-русски - решайте сами, но способность жалеть никогда не заменит нам дара любви. Когда жестокость государства будет вызывать в нас не только жалостливость к пострадавшим, но и любовь, тогда и власть, способная разменять жизнь любого ребенка в угоду государственным интересам, не будет иметь моральных и нравственных прав на свое существование.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


12508741_496273017243462_1190199124387663759_n.jpg
 
Президент закрытым указом присвоил генеральские звания антикоррупционному прокурору, начальнику личной охраны, замам генпрокурора
Больше читайте здесь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
играете за "знатоков" в "Что,где,когда", информированный Вы наш? :)

В чем смысл пересказа хз откуда появившихся версий и выдачи таких, не проверенных версий, или слухов, в качестве объективной истины?

Пишите мемуары, выкладывайте фотографии - и я Вам поверю.
Запишусь в Вашу секту, обещаю:)

Умнее было бы просто извиниться, чтобы мордой по дерьму не возюкали.
Ну теперь всё луч в конце туннеля...хоть появился смысл в жизни,есть над чем работать в ближайшую пятилетку...ночами спать не буду,мысли только о том,как бы сделать так,что бы УХДЕКСАН МИНЕ ПОВЕРИЛ и ЗАПИСАЛСЯ В МОЮ СЕКТУ...:eyecrazy::eyecrazy::eyecrazy:
 
Назад
Зверху Знизу