Обсуждения событий в Украине - Part 43 - Part 44

Ко Дню Взятия Метро в Донецке прокатят по центральной площади тележки из супермаркета, набитые муляжами еды и пустыми коробками от техники.
 
d752d88f57c390f46b30ac570ad46bc7.gif

Месть будет жестокой:D:D:D:rolleyes:
 
Понравилось, утянул с мордокниги:
Обязательно настанет время, когда все будет по-нашему. Когда Судьба отойдет в сторону и скажет: "Вам достаточно испытаний. Живите спокойно".

© Эльчин Сафарли
 
Вы будете смеяться, но я почему то вспомнил свою старую зимнюю шапку.
У меня бывают иногда такие дурные внезапные ассоциации, не кидайте в меня тяжелым, я животных люблю.
Видимо освещение навеяло и расположение бликов...
Это не смешно.
У меня шапка была похожая - чёрная тоже, пушистенькая. И я жила в Киеве, а Торичка дома оставался, и я это знала, но всякий раз, глядя на шапку, почему-то казалось, чт это он, и радовалась.
Я ужасно скучала по ребёнку и по Торичке, пока была в Киеве, а это два года разъездов туда-сюда.
 
вот так ..все по закону, суд приказал разрушить самовольную церковь Пенза



 
Обещанные ссылки по теплосчетчикам. Вдруг кому пригодятся
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Дмитро Ярош
25 мин. · отредактировано ·
Минула важка доба. Кремлівську провокацію, з метою зіштовхнути армійців і добровольців ДУК ПС, вдалося нейтралізувати. І слава Богу! Братовбивства допускати не можна...
Дякую тисячам патріотів, бійцям і командирам ЗСУ, добровольчих батальйонів, українським журналістам за всебічну підтримку Добровольчого Українського Корпусу!
Дякую бійцям і командирам ДУК ПС за витримку, розуміння ситуації та державницькі підходи до справи!
Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий Український Корпус (Про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти - це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності.
Більше ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів чи "прохань" керівництва так званої АТО, або Генштабу. Беручи участь у боях під Славянськом, звільняючи окуповані території, воюючи під Савур-могилою, Іловайськом, в Пісках, в Донецькому аеропорті, в Широкиному та на інших ділянках фронту, ми ніколи не займалися отаманщиною і махновщиною, ми просто захищали нашу Батьківщину. Бо це - і наше Право, і наш Обов'язок!
Тому, будь-які крики про "непідконтрольність" ДУК ПС, є нічим іншим як бажанням придворних лизоблюдів із Банкової і ворогів нашого народу видати праведне за грішне.
Ще раз підкреслюю:
- Добровольчий Український Корпус буде вести боротьбу за відновлення територіальної цілісності Держави Україна до її переможного завершення.
- Добровольчий Український Корпус не складе зброї і будь-які спроби ворогів здійснити мрію кремлівського карлика Путіна, зруйнувавши добровольчий рух, буде натикатися на тотальний опір і каратися по всій строгості законів військового часу.
- Для нас всі Воїни, які воюють на фронті проти російсько-терористичних військ є Братами по зброї, без різниці, до яких з'єднань, частин і підрозділів вони належать.
Зараз частини і підрозділи ДУК ПС діють згідно планів свого командування. Ми не виключаємо, що незважаючи на завірення вищих посадових осіб, можливі й подальші провокативні дії стосовно новітньої Запорізької Січі, тому тримаємо порох сухим.
Закликаємо всіх патріотичні сили максимально посилити тиск на Петра Порошенка і Верховну Раду, щоб домогтися якнайшвидшого прийняття Закону про Добровольчий Український Корпус!
Слава Україні!


да нуу, без денег фиг купишь сока:confused::D:D:D:D
 
вставьте сюда видео,плиз..стоит посмотреть
 

:клас: правильно говорит
 
Терористи випускають на волю в’язнів із #Донбас'у
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Как на остановке
Шахта номер восемь
среди репортёров
разнеслася весть,
шо у ватобабки
снегири из матки,
с пенкой правосеки
надорвали "честь"
Припев:
- Гоц-тоц-перевертоц,
эпилептик бьётся,
гоц-тоц-перевертоц,
на унылой бабке, как на молодой.
Гоц-тоц-перевертоц,
с бабки пена льётся,
Как с коровы летом
два ведра удой..
встретился я в поле чистом
с наблюдательным нацистом -
прохлаждал он ягодиц,
польских проходя границ!
 
Назад
Зверху Знизу