Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 25

До котєльної входять істоти, котрі зникли за цими дверима хто зна коли. Це Буратіно, Пьєро, Мальвіна, батько Карло, Дуремар, Карабас-Барабас і пудель Артемон.

Ото наші політики)))
Хто-що, а Шуфрич Артемон))

З більш-менш сучасного й цікавого - знайдіть "Хрещеного Батька" П'юзо українською.

Якщо знайду - обов'язково прочитаю. А російською читала, буде з чим порівняти.
 
Та ну да. Страшилка такая.
знаете, а я верю
там же много всего намешенно, а как бы боги разные, правила разные, места силы
я вообще верю в то, что земля может не принимать (не в плане кладбища), а вот не хочет она каких то людей видеть на себе, у себя, в каком то месте, там они и не приживаются;)
 
А кто?
https://ru.wikipedia.org/wiki/Орда_(фильм)
Орда - фильм всего 2012 года. И никого вообще не интересует, почему Путин в Монголию мотался? Просто так? А заплакал чего? У меня вопросов нет. Он видит от Монголии преемственность.

После визита путина в Монголию,наверное,опять прийдётся переписывать российские учебники истории!Вдруг выяснится,что монголотатарского ига не было вовсе!:DЗолотая Орда через гуманитарный коридор Сарай -Казань -Владимир платила дань московским князьям.Чингисхан - отрицательный персонаж народных сказок (типа Кощея).Вбросы уже пошли!!!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Здрасьте, товарищи не спящие))
 
Ми українською спілкуємося, щоб стелс-ватники втрачали суть і мучилися від нерозуміння про що ми тут один одному пишемо

А я вже гадав що це сьогоднi така фiшка розмовляти на рiднiй.
Вiтаю!
 
Гарно сказав :клас:

Хотiв ще трiшки iз вами тут повисiти , але мабуть нi. Треття доба без видрихування це занадто....
Надобранiч або доброго ранку) Як колись казав Simon - доброго утра и пока!
 
Здрасьте, товарищи не спящие))

Привіт.

А я вже гадав що це сьогоднi така фiшка розмовляти на рiднiй.
Вiтаю!

Цитуючи безсмертний шедевр савєцкава кінематографа "Типєрь я так буду виглядєть всєгда!"

Надобранiч або доброго ранку) Як колись казав Simon - доброго утра и пока!

Здраствуй і прощавай)))


Ховрашок, мушля, хуйло - значення цих слів знає тільки щирий українець.
 
То Київська хунта споконвіч притісняла російськомовних співвітчизників Іванушкі-дурачка.
скорее иванушки-интернешнл(не о группе), а просто потому, что все притесняют:D

:іржач::іржач::іржач:
 
Останнє редагування:
очень классный фильм, пусть и советский
знаешь?

А ТО)))
Я взагалі полюбляю радянське кіно і кіно радянського періоду. Донці, наприклад, подобається "Зіта і Гіта")))Дитячі фільми тільки того часу можна дивитися, щоб виховати нормальну дитину.


Нормуль)))

Хіба були вже такі випадки?

Не знаю, як тут, а вконтактику росіянці бісяться, коли товариство починає українською спілкуватися. А як вони зворотні відповіді українською через гуглтранслейт перекладають! Подерев'янський бачив у кошмарному сні.
 
А ТО)))
Я взагалі полюбляю радянське кіно і кіно радянського періоду.
Це, напевне, единий період, коли кіно насправді можна було називати "кіно", а не щось на кшалт теперешнього

Не знаю, як тут, а вконтактику росіянці бісяться, коли товариство починає українською спілкуватися. А як вони зворотні відповіді українською через гуглтранслейт перекладають! Подерев'янський бачив у кошмарному сні.
Я вже доволі давно не спілкуюсь на російських ресурсах. Хоча вважав, що там в мене багато друзів. Але в єдиний міг люди немов подуріли. Немає сил вже просто читати, як якись недоумок, сидячи десь у Цюрюпінську каже що мені слід робити у себе вдома.

Ну, якщо Нормуль - я радий :D
 
Назад
Зверху Знизу