Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 21

ну свершилось, меня наконецто забанили в говноклассниках. Це дуже прискорбна новина.
 
Вам не кажется , россия (страна-террорист) послала 280 военных,новеньких Камаза с 560 минимум возможных вояк ?
 

це моя группа, але я вже сдавала і мені ще не можна, також були проблеми зі здоровем. Вобчем я не можу нажаль.
 
Мuнобороны Роисси @FakeMORF · 9 мин
Если существо Стенин, которое выбирало ракурс получше, когда для него пытали украинских мальчишек, сгниет в тюрьме, мы не огорчимся ни разу.
 
Готов купить пару танков по 200 тысяч. Обязуюсь его хранить для ВСУ.
Где взять ?
 
Ось що тепер робить. Піду пошукаю іншу тему де можна поспілкуватися з громадянами мордору.


ну чому розослав? Можне щей як йобнуть клавіатурой по голові, теж гарний ефект получицца.
 
Виктория_Правды ‏@pravda_1 1 мин.
Ещё
Заявления Киева о несогласованности маршрута гуманитарного конвоя из РФ на восток Украины вызывают недоумение, заявили в МИД РФ.

Да ты шо?
 
ЄВРОМАЙДАН @euromaidan · сейчас
В Киеве украли танк ¯\(°_o)/¯
 
Сайт Донецка 62.ua ‏@NewsDonetsk 2 ч.
Ещё
#Донецк #новости Боевики в Донецке задержали художника, рисовавшего граффити террористов
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
#news
 
«Цей чоловік був присутній при тортурах і вбивствах в Шахтарську. Весь світ сколихнули фотографії, де він знімає спочатку живого пораненого солдата, а на наступній фотографії солдат вже убитий», — каже Геращенко.

Українські спецслужби заарештували фотокореспондента російського агентства МІА «россия (страна-террорист) сегодня» Андрія Стеніна за пособництво в тероризмі на Донбасі. Про це повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко в інтерв'ю латвійській радіостанції Baltkom.

Відповідаючи на запитання журналіста радіостанції, чи відомо йому про долю Андрія Стеніна, Геращенко відповів: «Так, відомо». Як зазначив Геращенко, Стенін був заарештований українськими спецслужбами, передає ТСН.

«Цей чоловік був присутній при тортурах і вбивствах в Шахтарську. Весь світ сколихнули фотографії, де він знімає спочатку живого пораненого солдата, а на наступній фотографії солдат вже убитий», — каже Геращенко.

«Ми вважаємо, що Андрій Стенін може бути причетний до пособництва терористам. Це вже не журналістика, а пособництво і прославлення тероризму», — сказав Геращенко.

Раніше повідомлялося, що російський фотограф зник на сході України. Востаннє матеріал від нього редакція отримала 5 серпня. Стенін працював в Донецьку, Слов'янську та інших містах на сході України.
 
Почаще бы они так ошибались и стреляли нациков из РФ.