Обсудим Порошенко

Та шоб не забували...
І не сиділи вдома, а не допускали, щоб таких призначали на посади.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №45/2018

Яким чином ти, або хтось iнший iз пересiчних громадян можуть вплинути на рiшення/указ Президента України?
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №45/2018

Яким чином ти, або хтось iнший iз пересiчних громадян можуть вплинути на рiшення/указ Президента України?

Повинен бути запит суспільства. Повинно бути громадянське суспільство, яке і формує такий запит.
На жаль, сьогодні ми можемо спостерігати лише те, що одні намагають зайняти місце інших у владі паразитуючи на труднощах впровадженнях реформ. Більше того, вирішуючи свої меркантильні інтереси, намагають перешкоджати реформам.
Може навіть по Харкову сказати, що діяльність активістів направлена знову ж таки не на пришвидченню реформам, а у вишукуванні недоліків влади і критиці.

Ты ещё запости решения ХХV съезда КПСС. Тебе цены не будет. На даты смотри недалёкий.

Там теж було цікаве. був проголошений факт, що сформована "новая общность людєй, савєцкій народ". Тобто, сформовано безродноє бидло, яке себе назвало русскімі.

Может и способ не допущения предложишь?

ЗМІ, громадянське суспільство мовчало.
Хоча, не забувайте, що в усуненні Януковича вирішальну роль зіграла та частина Партії регіонів, яка не було близькою до главаря. І більшість голосувань 22-23 лютого мали конституційну більшість.

&feature=push-lsb&attr_tag=dW03J2xK_kCPm_D2%3A6
 
А при чем тут Порошенко, коль это Закон утвержден ВР??? Президент управляет ВР, Парламентом в стране с парламентско-президентским управлением?:D

В данном случае президент исполняет свои функции гаранта конституции Украины. Любой закон, принятый НЕ конституционным большинством ВРУ, для вступления в силу требует подписи президента.
 
Ай не пизди – Закон не менялся с 14 года, а тогда напротив – повысили выплаты «чернобыльцам»!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

И вообще, какое отношение имеет твое УГ к атошевцу Мамалую и ко мне?
Во первых, не закон а Постанова КМУ.
Редакция от команды "почуюкожного":
13. Щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ( 796-12 ) виплачується
у таких розмірах до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

1) особам, що належать до категорії 1:
з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:
інвалідам I групи - 50 відсотків
;
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Редакция от "команди житипоновому":
13. Щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" виплачується у таких розмірах:
{Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 112 від 25.03.2014}
1) особам, що належать до категорії 1:
з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:
особам з інвалідністю I групи - 474,5 гривні;

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Державний бюджет України на 2019 рік
Стаття 7. Установити у 2019 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі
осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2019 року - 1497 гривень, з 1 липня - 1564 гривні, з 1 грудня - 1638 гривень.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Если бы команда "жити поновому" не урезала размер, то по состоянию на сегодня
размер дополнительной пенсии інвалідам I групи з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
составлял БЫ:

з 1 січня 2019р
1497грн * 0,5 (50%) = 748,5 грн.
з 1 липня 2019р
1564 грн * 0,5 (50%) = 782 грн.
з 1 грудня 2019р
1638 * 0,5 (50%) = 819 грн.
Сравни эти три цифры с фактическими выплачиваемыми 474,5 грн и делай выводы, а заодно признай, что я написал правду.
 
Смешной ты.

Ок, не буду. Ты прав, Рассматривает и принимает законы ВР. Но есть маленький нюанс. Без подписи президента, любой закон, принятый ВР, можешь засунуть себе в жопу. Осваивае пока я добрый бесплатно -
Статья 106. Президент Украины:
29. подписывает законы, принятые Верховной Радой Украины;
30. имеет право вето в отношении принятых Верховной Радой Украины законов с последующим возвращением их на повторное рассмотрение Верховной Рады Украины;
И разъяснения этих пунктов -
"Председатель Верховной Рады Украины подписывает представленный на подпись закон не ранее двух и не позднее пяти дней со дня его представления, кроме случаев, предусмотренных Регламентом.

Подписанный закон согласно ст. 94 Конституции Украины Председатель Верховной Рады Украины безотлагательно направляет Президенту Украины.

Президент Украины на протяжении пятнадцати дней после получения закона подписывает его, беря к исполнению, и официально обнародует его или возвращает закон со своими мотивированными и сформулированными предложениями в Верховную Раду Украины для повторного рассмотрения (ч. 2 ст. 94 Конституции Украины). Таким образом Президент Украины реализует право вето относительно принятых Верховной Радой Украины законов, предоставленное ему в соответствии с п. 30 ч. 1 ст. 106 Конституции Украины
."
Теперь понятно, при чем тут Порошенко? Или мозги напрочь отсутствуют?

а потом рада не "захочет" голосовать за законы президента, тут в лоб никак нельзя, или ты забыл разборки между юлей и ющем? Президенту надо сотрудничеть с радой, по другому никак, так что все ваши борцуны с коррупцией и снижальщики цены на газ пойдут лесом если не договорятся с радой, а рада это не только бпп, это группы, в большинстве своем разные по интересам, и на состав рады никакое президент повлиять кардинально не может. Возьми сейчас статистику по опросам по поводу выборов президента - вот +- тоже в раде будет, большинства там не будет почти 100% уверенна, если не порешают "тушек" за бабло, ой этож коррупция в чистом виде, шо же делать Карл?
 
Именно их. Там каждому за их деяния можно по 20-ь пожизненных насчитать. Так лучше сразу в расход, что бы долго не страдали. Очень гуманно.

Гуманист, почитай историю венесуэлы там в расход пустили много кого, т.е. ты сейчас предлагаешь, чтобы президент начал свою деятельность с госпереворота и расстрелял представителей народа в раде? а кто следующий? ой бля я забыла следующие олигархи, а потом? может те кто вдруг внезапно заработал много денег на собственном бизнесе ведь они тоже в какой-то мере кого-то наебали, ведь ну не может честный человек столько зарабатывать да? а потом что? крейсер аврора? кто первым без штанов останется в таком случае? может ты, т.к. безработица будет такая что мама не горюй, инфляция и прочие "ништяки" (опять советую на венесуэлу посмотреть), а олигархи уже имеют достаточно заначек заграницей, а те кого "раскуркулят" тоже тут не останутся ... клево же ... ой слушай а может тебе в народные республики, так именно это и происходит но я все же рекомендовала бы в венесуэлу но в народные республики ближе
 
Для тех, кто забыл на какое мое сообщение и нахуя он отвечал, повторяю:
Если до тебя доходит на третьи сутки как до жирафа,
то ще раз уважно прочитай моє повідомлення № 7527:


7527
Я не о конкретных лицах из судейского, министерского корпуса или иного высокого чиновничьего корпуса,
о справедливости в распределении бюджетных средств между различными социальными группами населения Украины.
Некоторые диспропорции в распределении можно считать не поддающимися какой либо логике."

Ты признаешь, что твоё "Ай не пизди-" в мой адрес - пустословное,
так как я со всеми ссылками на нормативно-привовые акты доказал,
что "команда житипоновому" урезала
даже
розмiр щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю
інвалідам I групи з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС?


Команде "жити поновому", и их агитаторам :ганьба:
 

Русскоє неповноцінне, бачу, шо ти вихований на казках про Івана Дурака?
Шо все з"являється "по-щучьєму вєлєнію па тваєму хатєнію"?
Чи може чекаєш, коли за тебе все вирішить цар, гаспадін?
Бидло, якщо немає громадянського запиту, ніхто нічого робити не буде.
Русскоє, так працює демократичне суспільство.
А якщо тобі хочеться шоб за тебе хтось вирішував, то у тебе є вибір повернутись на свою історичну родіну, мордовію.


Ты не в СССР тогда жил?

І в СРСР були татари, мордва, мокші, якути... І була вже штучно сформована общность бидла, так звані русскіє.

Зараз в РФ цей процес намагаються форсувати, приймаючи закони, які обмежують використання національних мов, територіальні зміни планують з подальшою ліквідацією національних республік з тим, щоб було бульше безродних русскіх ублюдків.
 
И как врага Фирташа, Ющенкового кошелька
На Кипре суд города Лимасол наложил арест на движимое и недвижимое имущество украинского олихарха Дмитрия Фирташа на сумму около $46 млн.

Об этом сообщает газета "Коммерсантъ", со ссылкой на собственные источники.

Известно, что иск против компаний Фирташа подал российский банк ВТБ. Кипрский суд наложил арест на имущество миллиардера в качестве обеспечительной меры.:плачу:
Значит газ подорожает. Карманные деньги отняли.
 
а потом рада не "захочет" голосовать за законы президента, тут в лоб никак нельзя, или ты забыл разборки между юлей и ющем? Президенту надо сотрудничеть с радой, по другому никак, так что все ваши борцуны с коррупцией и снижальщики цены на газ пойдут лесом если не договорятся с радой, а рада это не только бпп, это группы, в большинстве своем разные по интересам, и на состав рады никакое президент повлиять кардинально не может. Возьми сейчас статистику по опросам по поводу выборов президента - вот +- тоже в раде будет, большинства там не будет почти 100% уверенна, если не порешают "тушек" за бабло, ой этож коррупция в чистом виде, шо же делать Карл?
Президент П.Порошенко и правящая депутатская коалиция в ВР - одно целое.

Простой пример.

6 листопада 2018 року накануне начала предвыборной президентской кампании П.Порошенко издаёт Указ о создании Фонду Президента України.
23 листопада 2018 року ВР наполняет Фонд Президента бюджетными 1 000 000 000 грн.

Когда надо некоторым приближённым олигархам подарить миллиарды бюджетных гривен или открыть новый "шлюз" для выкачки денег у населения,
то команда "жити поновому" дружно подготавливает "почву" - проекты соответствующих нормативно-правовых актов, и эта же команда вводит их в действие.


Также дружно работает команда "жити поновому", когда хотят урезать размеры выплат тем, кто признан государством как "найбільш вразливими верствами населення України".

Например, урезали размеры выплат для:
1) членам сімей осіб, зазначених у пункті 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,
а також дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, які не одружилися вдруге...
3) дружинам (чоловікам) померлих учасників війни і бойових дій, партизанів і підпільників,
визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге...
 
Ветеран АТО: Я не хочу мира, хочу Победы! Поэтому буду голосовать за действующего Президента, а Вы?

Ветеран АТО "судья - снайпер" Александр Мамалуй: Я буду голосовать за действующего Президента, за Порошенко 5/1/2019

fdg4jb.jpg




Alexandr Mamaluy

15.01.2019
Ярош розповів, чому не йде в президенти і кого підтримує на виборах

Командувач "Української добровольчої армії", екс-керівник "Правого сектора" Дмитро Ярош в інтерв'ю виданню "Українська правда" повідомив, що у президентських перегонах симпатизує заступнику голови "Свободи" Руслану Кошулинському.
"Я за те, щоб він переміг. Якщо націоналісти об’єднають фінансові та медіа ресурси, то навіть у нього шанс є", – зазначив екс-керівник "Правого сектору".

На запитання, чи може він уявити у ролі головнокомандувача лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко,
Ярош відповів, що вона – "один із небагатьох "чоловіків" в українській політиці".

"Під час війни керувати обороною, силовим блоком мають чоловіки.
Але в історії України була княгиня Ольга, яка ефективно обороняла землі. Все може бути", – сказав Д.Ярош.

Командувач "УДА" запевнив, що у разі перемоги Тимошенко готовий підкорятися її наказам.
"Ми ж – державники. Хто б не став головнокомандуючим, ми не виконаємо одного приказу – про капітуляцію", – відповів Д.Ярош.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Если до тебя не доходит в принципе то, о чем я говорил, то вот тебе прямая ссылка на мое сообщение -
https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=65075824&postcount=7483
а всосать то, о чем шла речь не в состоянии и продолжают онанировать на какие то статьи...
:D:D:D
Ты признаешь, что твоё "Ай не пизди-" в мой адрес - пустословное,
так как я со всеми ссылками на нормативно-привовые акты доказал,
что "команда житипоновому" урезала...
 
Назад
Зверху Знизу