Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обстріли за добу: залізнична інфраструктура та електромережі під прицілом

Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23625
Адреса: Харків
Непоганий день для Харківщини, адже обійшлось без постраждалих, але пошкоджена залізниця

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 6 населених пунктів Харківської області.

Внаслідок обстрілів немає постраждалих. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Але ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння, каже він.

Таке як:

  • 1 КАБ (попередньо);
  • 11 БпЛА типу «Герань-2»;
  • 3 fpv-дрони;
  • 10 БпЛА (тип встановлюється).

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:

  • в Ізюмському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру (місто Барвінкове);
  • у Лозівському районі пошкоджено електромережі (село Єлизаветівка), залізничну інфраструктуру (місто Лозова).

Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 137 людей. Залишилися 30 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 12 873 людини.

Упродовж минулої доби зафіксовано 200 бойових зіткнень. На Південно-Слобожанському напрямку противник 11 разів штурмував позиції наших підрозділів поблизу населених пунктів Вовчанськ, Синельникове, Кам’янка, Кутьківка та у напрямку Колодязного й Дворічанського. На Куп’янському напрямку за добу відбулося п’ять атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у районах населених пунктів Петропавлівка, Піщане та у напрямках Новоосинового й Шийківки.

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу