Обновки

Мудак ты, если коротко.
Оно тупое пидористичное мурло, я такой теории кацапской слышал и тут читал пиздец сколько. . Этот валера возле машины никуя не может сделать. от слова совсем, но как руцкий-******* будет рассказывать всякую хуйню , типа засирать мозги . Их тут до вторжения было докуя, типа ботов и продаванов.
 
Обзавівся міні-пилою 6" акумуляторную для легких ситуативних робіт.
Відносився до неї як до "іграшки" коли не коли гілочки в саду обпилювати.
Після першого різу якось змінилася думка - один раз втикнути і пальців не буде за секунду...
Руку перепиляти, думаю, 3 секунди вистачить...

Короче ніхера це іграшка. Пиляє добре. Результат тестування перевищив очікування (пилка з алі)

p.s. після неочікуванного результату пилки вирішив спробувати гайковерт з того ж маркетплейсу... чекаю поки приїде...
 
Обзавівся міні-пилою
Т.е ты вместо валеры решил закрыть дырку в авто ветке? Придурок. пожешь назвать одну ситуацию в ремонте, где твоя пила поможет? Отпили себе ногу , а лучше голову..
 
Т.е ты вместо валеры решил закрыть дырку в авто ветке? Придурок. пожешь назвать одну ситуацию в ремонте, где твоя пила поможет? Отпили себе ногу , а лучше голову..
Камрад, чого ти злий такий?
Ми маємо гуртуватися, а не сратися.
 
Згуртовано сратися :D

Обновився душевим змішувачем. Обновитись автомобілем вже скільки років не можу, мені воно все якесь не таке.

А конкретно не таке: товстезні A-pillars так що ніхуя не видно, а то й дах майже на голові лежить. Все на автоматі, багато де ще й CVT замість коробки; селектори передач одні чудніше за інші з цілим алфавітом. А ще обмазали все планшетами, стирчить посеред салону як телевізор, навіть замість приборної панелі їбучі екрани (у більшості оглянутого вони ще й туплять). І вишенька на тортику з гівна: вже 2024 рік, а вони ще не всі зрозуміли, що слід порти USB-C ставити, а не USB-A.
 
Останнє редагування:
завжди можна купити хонду 97 року...
 
Хто замовляв універсальні датчики тиску на Алі наскільки вони ОК працюють і якщо так то які можна дивитись може у когось був досвід, дяк!
 
Вже багато років, як альфа бігає по форуму і ще досі є люди, котрі із ним спілкуються. :D
 
Звонит пару дней назад корешь, с Харькова, помоги, все сервисы и продаваны на его хундай-сонату бьют фильтр топливный не тот, я лично через дилера Европы проверил, мдя, не торт. Через США посидел часок, все ОК. Картинки ему скинул. Работаю с десятками сервисов, причем семь дней в нелелю, но иногда такое слышу, что в голову не влазит. Впридачу посещаю регулярно сервисы, от бемеве, до ренжей, где могу общаться со спецами, нажать на кнопочки сканеров, и подергать проводки супры или миника, а по вагу так ваще капец, там как лисапед с ГЕН-впрыском, им расказываешь,что надо делать. Каждого надо пинать , причем три раза.. К примеру пробей мне стомость форсунки простого вага 06H906036G.. Там у тебя вывалит до трешки. это кытай. бери б\у за пицот, новая больше восьми, но три завода на этот номер на поток. Ферштейн? Со мной офы не спорят.)))))
 
Вже багато років,
Богато рокив как такие долбоебы тупо советуют людям беду. . Ту сидели такие как ты, долбоебы, потом продаваны -перекупы и пару сервисов по продаже аккумуляторов, ну и ошибки почитать. И как только появлялся чувак, который что то говорил, стадо набрасывалось и пинало. Даже прокацапские уепки ходили везде и гавкали вин-вин..))). Я честно ржал, когда с Польши форумчанин скидывал и просил пробить комплектуху , дать данные, а с Харькова сервис тупо хрюкал вин-вин. Свинорыло, хочешь со мной еще раз сыграть в вин? Или сыграем в ВАГ груп, рено, а лучше в ренжи... Предлагал получить инфу, беспатно, но так как в такой голове нет разума, то просто идешь в сторону корабля , мацква.)))
 
Читаю и диву даюсь, как 1,5 миллиарда авто на планете обслуживаются и даже уверенно ездят без советов такого великого спеца... :незнаю:
 
завжди можна купити хонду 97 року...
Але на європейському ринку ті ж марки пропонують комплектації з механікою, та навіть на американському буває. Я так розумію, що варіатор дешевше механіки, в свою чергу механіка дешевше автоматизованої коробки. На механіці я тут побачив тільки Suzuki Jimny, Honda Civic Type R, Subaru BRZ та комерційні буси і пікапи.
 
на європурському ринку механіка пропонується бо ті ж німці (джерело б.в.шних авто для майже всій Європи) здебільшого економлять де можуть (то треба бачити які вони обирають кастомні комплектації). і потім такі авта легше продаються, бо дешевше обслуговуються.
але кому на ринку США потрібна та механіка? я ще розумію там приспортоване авто взяти на механіці, а на щодень нахер та механіка треба?
 
кому на ринку США потрібна та механіка? я ще розумію там приспортоване авто взяти на механіці, а на щодень нахер та механіка треба?
Такі щоденно-приспортовані змішані варіанти і пропонують опціонально на механіці.
 

Вкладення

  • Image.jpeg
    Image.jpeg
    511.9 КБ · Перегляди: 3
Читаю и диву даюсь, как 1,5 миллиарда авто на планете обслуживаются и даже уверенно ездят без советов такого великого спеца...
Патамушта ты дурачек, только привык советы давать. А если возле авто тебя поставить, -олух-кацапедриловский. На форуме спецов, ты как таракан, которого тапкап хлопнут на первой минуте. но тут ты даешь советы, причем тупые.
 
Читаю и диву даюсь,
Давай споиграем в платформу А0, я ее забросил, но то что взломали по АБС, они висят далеко сзади. Некогда, но я поиграюсь и напишу код 58 байт, ты только согласись.)))) Даже на деньги спорить не буду, т.к. уровень твоих знаний равен минус три))))
 
Назад
Зверху Знизу