Обновки

Но свет со времени покупки не выключали ни единого раза ;)
Классика .
Как грится , если заблудился в лесу и никого вокруг , кричать бесполезно . Нужно выбрать куст поукромнее и сесть срать - тут же кто-то мимо идти будет .
 
Классика .
Как грится , если заблудился в лесу и никого вокруг , кричать бесполезно . Нужно выбрать куст поукромнее и сесть срать - тут же кто-то мимо идти будет .
Ага. Успокаиваю себя тем, что "теперь я могу ехать на природу имея при себе 220 вольт". Правда теперь пытаюсь сообразить, а нахуя мне собственно иметь 220 вольт на природе ;)
 
Ага. Успокаиваю себя тем, что "теперь я могу ехать на природу имея при себе 220 вольт". Правда теперь пытаюсь сообразить, а нахуя мне собственно иметь 220 вольт на природе ;)
Чайник, микроволновка, магнитофон "Весна" на крайняк! :D
 
Ага. Успокаиваю себя тем, что "теперь я могу ехать на природу имея при себе 220 вольт". Правда теперь пытаюсь сообразить, а нахуя мне собственно иметь 220 вольт на природе ;)
По молодым годам по экспедициям носился . Установка была на базе краза . Искрическая . Генератор внутри весьма такой . Естественно 220 в кунге было .
Даже не знаю сколько народу сума сошло , видя меня с электрическим чайником в поле ...
 
Вапще не понимаю , шо без этого можно делать на природе .
100%, вот только что с женой говорил - как война закончится, поеду в Болгарию, и буду на пляж с 40" телевизором ходить. И пусть мне все завидуют ;)
 
Лише те, що тут при нежиті не виписують антибіотики, а антибіотики не у вільному продажі - вже на голову краще української медицини.
У нас також не у вільному доступі, ще літом заборонили.
 
так хіба це мало на старті?
Так це не на старті. Я рахував від 50к на рік, а у твоїх посиланнях зп від 34к

ну і з калькуляторами там теж цікаво, бо нетто може бути сильно "від" і "до" в залежності від податкових класів і ще купи параметрів..
Звісно, але для пересічних людей не дуже багатий вибір. Наприклад можна відмовитись від державної мед страховки (15-16%, але зазвичай половину сплачує роботодавець), але тоді треба купувати приватну.

дуже сподіваюсь що хоч 50 архітекторів на двохмільйонний Харків заробляють свої 2-3к..
Я хз скільки заробляють архітектори, але якщо він побудував 2-х поверховий будинок, то скоріше за все він заробляє більше ніж 1к. Але головне посилання не в тому, скільки ти в абсолюті заробляєш, а у балансі зп / витрати. 3к у нас та 3к в Німеччині не одне й теж саме.

Але тут завдання із зірочкою як пояснити погану німецьку медицину і 17 років різниці в середній тривалості життя в порівнянні з гарною українською?
Нижче написали.

Ну да. Когось послали, комусь по морді дали. Когось "навчили". Ну мрія просто.
Коли тебе зібьють на велодоріжці, обісруться від страху, а коли дізнаються що ти не місцевий, поліцію не викликав та не знаєш законів - спробують виставити на 700 євро за фарбування бамперу - це прям ваще збс! Подробиць звісно ж не буде, але усе розрулили.

Чому ж тоді вся європа їде в Німеччину купляти б.у. тачки, а не в Україну за Львівськими
Може тому що німці їх взагалі хоч якось обслуговують? Якби амеробитки відповідали б євро - стандартам, то впевнений що була б черга з європейців за ціми тачками.

А так свіжі тачки тут коштують дорожче ніж у нас. Звісно що коли пробіг 300к, треба ремонтувати (це дорого), треба якось пройти техогляд - то вони тут нікому не потрібні та їх зливають.

без проблем мають сімки, рахунки
Я також маю. Проблема в тому, що прості дії, які у нас ти робиш за 5 хвилин та не звертаєш на це увагу - тут перетворюються на повноцінний квест.

А автівку теж кожного дня взимку треба мити?
Не кожного, але досить часто. Доречі, самомийку я так і не знайшов (в Польщі є). Німці миють на автоматичних контактних мийках. Тому тачки я мив у Львові :D

У мене тут (не в Німеччині) білі кросівки досі білі, і мені не треба для того жити в межах 4 вулиць в центрі Харкова щоб не ходити по грязюці 8 місяців на рік ))
Якщо ти про багнюку на вулицяї, то її дійсно меньше. Але в білих кросівках не походиш, коли 3 тижні їде дощ - чисто не може бути в принципі. А я мав на увазі що всюди сміття валяється та його ніхто не прибирає.

Так а в чому проблема? В тому що нема рабів готових за мілкий прайс працювати пританцьовуючі навколо того хто дістане 50 євро?
В тому, що весь сервіс одночасно повільний, дорогий та хуйовий. Якби було швидко, якісно та дорого - ніяких питань.

Це в Харкові нормально за 200-400 гривень годину лазити у мене під машиною, заробляти якісь смішні гроші все життя..
Це по якому курсу? Якщо по поточному, то 400 грн це 10Є = мінімальна німецька зп, тільки майже без податків.

Вещьч! Но свет со времени покупки не выключали ни единого раза ;)
ЗЫ Несмотря на все, я очень надеюсь на то, что эта покупка так и останется "бессмысленной и беспощадной" и не пригодится. И хрен с ними теми деньгами.
Я з двома генераторами додому приїхав (вдома ще один був, але слабкий). Також жодного разу не використовував, але тепер у ЗСУ на два генератори більше)
 
И что с этого? Кто захочет, тот всегда достанет себе хоть антибиотики, хоть герыч. Если ты переживаешь про возникновение устойчивости бактерий к антибиотикам, то изучи вопрос поглубже, на это влияют и другие факторы. Иначе запретами бы давно справились.
 
У нас також не у вільному доступі, ще літом заборонили.
Фигня якась.
Привезли тобрекс 2 флакона без проблем мне.
А по Европе его только по рецепту.
А чтоб рецепт получить - GP некомпетентен, извольте ехать в емердженси и сидеть в общей очереди... отдельно офтальмологии нет почему-то. 🤷‍♂️
Плюсы впрочем тоже есть.
Про дожди и обувь - у нас дождь 5 дней в неделю, ботинки все время чистые. 🤔
 
И что с этого? Кто захочет, тот всегда достанет себе хоть антибиотики, хоть герыч. Если ты переживаешь про возникновение устойчивости бактерий к антибиотикам, то изучи вопрос поглубже, на это влияют и другие факторы. Иначе запретами бы давно справились.
В Болгарии с этим интересно. Заходишь в аптеку какую-нибудь - не, это только по рецепту.
ОК, заходишь в аптеку помельче, где-то на окраине города, где каждому покупателю рады - бля, они тебе черта лысого продадут, какой там нахъ "рецепт".

Или вот случай был уж не помню то ли в Испании, то ли в Португалии (у нас поездка была 2х10 дней там и там). Короче, супруга простудилась, дикий кашель. Зашли в аптеку, дают какую то хрень, ну там травки/муравки. Жена говорит, не это херня, оно же не действует ни хрена. ОК, давай 18 ойро - будет тебе вещьч. Взяли, я дома как посмотрел инструкцию - охуел, какой там нахрен "Кодеин", там действующее вещество такое, что у нас не то, что с круглой печатью, а вообще только в психоневрологическом стационаре в сейфе под тремя замками лежит. Так что хрен его знает, оно с одной стороны вроде как все по рецепту, а с другой, если не считать законопослушную Германию, во многих других по принципу "Вахтер просил пропуск, но если не давали - пускал и так".
 
Вибач, але з інсайдерськоі інфи, яку я маю, випливає, що на передні зуби по страховці ставлять білі пломби, а соціалки абсолютно вистачає, щоб доплатити та поставити також білі пломби й на жувальні зуби.
Скоріше за все це залежить від клініки. У мене знайома стоматолог "подружилася" з місцевими стоматологами. Вона доволі багато розповідала про те що обладнання у них топ, але методи лікування дно. З купи всіх цих слів я зрозумів лише про цементні пломби.

Доречі її пару разів пустили попрацювати, але потім сказали що більше так не робі. Тому що таке вони роблять лише тим хто платить 500+ за пломбу або має страховку що покриває такі витрати на зуби.
 
Шо-то все от "обновок" перешли в обсуждение достоинств и недостатков эмиграции ;)
А я вам покажу (с) в Черновцах недели 3 назад свет вырубали 2-4 раза в сутки по 2-4 часа. Ну я психанул и купил это. В "Розетке".

Переглянути вкладення 13224670

Вещьч! Но свет со времени покупки не выключали ни единого раза ;)
ЗЫ Несмотря на все, я очень надеюсь на то, что эта покупка так и останется "бессмысленной и беспощадной" и не пригодится. И хрен с ними теми деньгами.
Что вы знаете о импульсивных покупках в блекаут)


Переглянути вкладення 13225593
 
Рад вас видеть в здравии и хорошем расположении духа :пиво:
 
Еда невкусная, жить скучно, зачем же себя так мучить...Тем более что сейчас для украинцев почти все западные страны открыты.
В смысле? Сейчас хрен куда выедешь. Война. Или вы не слышали?
 
В смысле? Сейчас хрен куда выедешь. Война. Или вы не слышали?
5800363bb8d51eb9b3a1118a63545a05.jpg
 
В смысле? Сейчас хрен куда выедешь. Война. Или вы не слышали?
Я комментировал МастеруДену про то, что он не очень доволен некоторыми вещами в благословенной Германии. Про запрет, понятное дело в курсе.
 
Останнє редагування:
Сколько не заходи на ХФ, но по большому счету здесь все стабильно :D

Вибач, але з інсайдерськоі інфи, яку я маю, випливає, що на передні зуби по страховці ставлять білі пломби, а соціалки абсолютно вистачає, щоб доплатити та поставити також білі пломби й на жувальні зуби.
Самое интересно, ты абсолютно прав, но это всего лишь скучная и унылая правда, гораздо интереснее и задорнее с уверенностью рассказывать булщит.

Вообще определенные посты за последние n страниц замечально соответствуют когнитивному искажению confirmation bias :)
 
Назад
Зверху Знизу