Обидела полиция, что делать?

Статус: Offline
Реєстрація: 28.09.2009
Повідом.: 317
Обидела полиция, что делать?

Здравствуйте, ситуация не значительная с одной стороны, но мириться с этим не хочется.
Шел вечером с магазина домой, на подходе к дому на улице где нет тротуара и вообще людей и машин, проезжает полиция, останавливается возле меня и начинают задавать вопросы:
-Куда идешь
я говорю -Домой
-Что в сумке
-Покупки с супермаркета
-Открывай, показывай
-А как ваша фамилия?
Он назвал фамилию и дальше он лезит руками в сумку, хотя этого нельзя делать, о чем я ему говорю, ведет себя хамски.
Потом когда садиться в машину, я еще раз прошу повторить его фамилию, и тут он начинается на меня материться, "...ты что жаловаться на меня собрался...?" и т.д.
Я хотел бы пожаловаться на это поведение полиции, подскажите как это лучше сделать, если это не дорого будет стоить, то лучше обратился бы к Юристу, Адвокату.
С уважением.
 
если есть запись звука или видео то есть смысл , а так только потеря времени и денег (мое мнение )
 
Действительно, только если есть запись с камеры наблюдения (если она вообще есть поблизости), то доказать что-то можно. А так... Слово против слова.
 
Никуда ты не пожалуешься и ничего не добъешся.
Ситуацию в стране может изменить только легализация огнестрела, когда такой мусор получит в ответ пулю.
 
Здравствуйте, ситуация не значительная с одной стороны, но мириться с этим не хочется.
Шел вечером с магазина домой, на подходе к дому на улице где нет тротуара и вообще людей и машин, проезжает полиция, останавливается возле меня и начинают задавать вопросы:
-Куда идешь
я говорю -Домой
-Что в сумке
-Покупки с супермаркета
-Открывай, показывай
-А как ваша фамилия?
Он назвал фамилию и дальше он лезит руками в сумку, хотя этого нельзя делать, о чем я ему говорю, ведет себя хамски.
Потом когда садиться в машину, я еще раз прошу повторить его фамилию, и тут он начинается на меня материться, "...ты что жаловаться на меня собрался...?" и т.д.
Я хотел бы пожаловаться на это поведение полиции, подскажите как это лучше сделать, если это не дорого будет стоить, то лучше обратился бы к Юристу, Адвокату.
С уважением.

Надо что-то делать с внешностью, или одеждой, если тебя за нарика или закладчика приняли.
 
Вообще то у каждого полицейского камера,пишешь заявление в полицию и по факту разбирательства будет дан ответ,вроде так.
0800500202 вроде это телефон горячей линии.
 
прямо таки у каждого ? может на машине стоит ?
 
Обидела полиция, что делать?

Я хотел бы пожаловаться на это поведение полиции, подскажите как это лучше сделать, если это не дорого будет стоить, то лучше обратился бы к Юристу, Адвокату.
Дешевле будет обратиться к психологу и проработать обиду. В Харькове, насколько я знаю, есть психологи с ценой в 300 грн. за сеанс. Юрист, адвокат явно будет стоить дороже. И не факт, что Вашу жалобу удовлетворят. Тогда Вы останетесь с этой обидой надолго, может быть, навсегда.
 
В мене була подібна ситуація, але вдалося відзняти відео де "правоохоронці" матюкаються, намагаються вирвати з рук телефон та поводять себе не зовсім адекватно.

Відправляв заяви на урядову гарячу лінію:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А також десятку адресатів заказними листами.
Зокрема, в Державне Бюро Розслідувань (почали кримінальну справу), в Управління внутрішньої безпеки, Начальнику відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Нацполіції, прокуратуру, місцеве ГУНП.

Перелопатив кількасот сторінок нормативної документації.
Заяви писав сам, зайняла 10 сторінок. При тому, що я не юрист, витратив на це приблизно місяць.

ДБР почали кримінальне провадження.
З урядової гарячої лінії без вказання ПІБ та звань відписали "один вже не працює, двоє понесли дисциплінарне покарання". Тобто треба писати ще одну заяву з вимогою вказати ПІБ, посади, спеціальні звання на момент вчинення правопорушення
 
Я б радив вам проштудіювати нормативні документи.
Тоді вказана ситуація або не відбулася б взагалі (і не відбудеться в майбутньому), або була б більш приємною для вас, та менш приємною для мусорів (ми не можемо називати "поліцейськими" тих, хто соромить Нацполіцію).
 
Для початку почитайте:
1. Закон України "Про Національну Поліцію"
2. Правила етичної поведінки поліцейсьих - там дУУУУже багато чого прописано, в тому числі заборона іронізувати, поводитися зверхньо, вимога дотримуватися норм ділового мовлення та ін.
3. 70й наказ МВС - де прописано заборону носити автомат так, щоб він стволом тикався вам у живіт поки "мусор" з вами розмовляє.
4. Дисциплінарний статут Нацполіції

Також почитайте в КУпАП та КПК що таке "особистий огляд", а в ЗУ "Про Нацполіцію" що таке "поверхнева перевірка" та коли вона проводиться.
Часто "мусора" хитрять і вигадують щось на кшталт "вокзал це місце, де може бути вчинено правопорушення". Ваша відповідь: не вважаю вашу вимогу законною, викликайте слідчо-оперативну групу. В той же час ви телефонуєте 102 і повідомляєте про перевищення службових повноважень працівниками поліції та безпідставне затримання.
Нікуди не ходіть і краще присядьте. Вас або заведуть в приміщення без камер і потім припишуть що завгодно, хоч напад на працівика поліції і тут без варіантів ви поїдете в тюрму, або ж виведуть з рівноваги і красиво запакують так, щоб для випадкових свідків це було схоже на опір з вашого боку.


Ну і потурбуйтеся заздалегідь про такі ситуації.
Почитайте про електронні докази. Заведіть один телефон для зйомки, один для дзвінків, або розберіться як одночасно телефонувати і знімати смартфоном. Заведіть собі "устройство антимент" для любителів виривати у вас з рук документи - обкладинку посвідчення на ланцюжку з міцним карабіном. Вкладіть туди ід-паспорт або водійське посвідчення. Носіть блокнот і не соромтеся записувати туди дані поліцейських, включно з номерами посвідчень.
Також випишіть собі основні пункти з нормативних документів.
Раніше був популярним мобільний додаток "Патруль", але мене він розчарував. Номери гарячих ліній не працюють, сам додаток періодично висне.
Продумайте, кому ви можете зателефонувати рано вранці, в робочий час, посеред ночі та ін.
Знайдіть контакти місцевих правозахисних організацій та ознайомтеся з їх діяльністю і графіком.
Можна укласти договір на обслуговування з юристом, але це вже залежить від ваших фінансових можливостей. І юрист буде мислити лише в рамках шаблонів, з якими він працював.
Вчіть нормативку самі і буде вам щастя.

Надумаєте -пишіть, скину вам підбірку необхідних матеріалів.
 
Надумаєте -пишіть, скину вам підбірку необхідних матеріалів.
я думаю будет многим полезна эта информация. так что если не трудно - скиньте.
сам иногда натыкаюсь на борзых мусоров на дороге, у которых даже обычный вопрос "я что-то нарушил?" вызывает чуть ли не кровную обиду, и начинаются понты.
 
Если тебя обидела полиция, то самое первое что надо сделать - надо обидеться.
 
Если тебя обидела полиция, то самое первое что надо сделать - надо обидеться.
Так он и обиделся. Потому и спрашивает, куда жаловаться, чтобы отреагировать свою обиду.

Можна укласти договір на обслуговування з юристом, але це вже залежить від ваших фінансових можливостей. І юрист буде мислити лише в рамках шаблонів, з якими він працював.
Поверьте, если юриста заинтересовать, он выйдет за рамки шаблонного мышления. Если не может, - научится, был бы стимул...
Представьте, что Вам за работу стоимостью, к примеру, 500 долларов потенциальный клиент готов заплатить, к примеру, 25 долларов. Вы будете делать качество работы на 500 долларов при таком раскладе?
 

Вкладення

  • Йога.jpg
    Йога.jpg
    9.5 КБ · Перегляди: 170
Заяви писав сам, зайняла 10 сторінок. При тому, що я не юрист, витратив на це приблизно місяць.

заявы в 10 страниц никто не читает полностью
должна быть в 1-2 стр с четким изложением сути
 
Назад
Зверху Знизу