Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.07.2011
Повідом.: 5395
Реєстрація: 25.07.2011
Повідом.: 5395
Объединить уголовные дела
Коллелги, у кого нибудь получалось объединить уголовные дела, обвинительные акты по которым направлены в разные суды... но в отношении одного и того же обвиняемого...
Одно дело в Московском суде, другое в Дзержинском.... ни по одному еще не было подготовительных заседаний... только направлены в суд акты...
"Стаття 334. Об'єднання і виділення матеріалів кримінального провадження
1. Матеріали кримінального провадження можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу.
2. У разі якщо на розгляд місцевого суду надійшли матеріали кримінального провадження щодо особи, стосовно якої цим судом вже здійснюється судове провадження, воно передається складу суду, що його здійснює, для вирішення питання про їх об'єднання."
Вот часть два наталкивает на мысль..что такое объединение дел возможно.... как думаете?
"Стаття 34. Направлення кримінального провадження з одного суду до іншого.
До початку судового розгляду у виняткових випадках кримінальне провадження з метою забезпечення оперативності та ефективності кримінального провадження може бути передано на розгляд іншого суду за місцем проживання обвинуваченого, більшості потерпілих або свідків."
вот что есть... как это работает?
так ..нашёл...
"Стаття 32. ...
У разі якщо було вчинено кілька кримінальних правопорушень, кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено більш тяжке правопорушення, а якщо вони були однаковими за тяжкістю, - суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено останнє за часом кримінальне правопорушення."
т.е. по последнему эпизоду....
Коллелги, у кого нибудь получалось объединить уголовные дела, обвинительные акты по которым направлены в разные суды... но в отношении одного и того же обвиняемого...
Одно дело в Московском суде, другое в Дзержинском.... ни по одному еще не было подготовительных заседаний... только направлены в суд акты...
"Стаття 334. Об'єднання і виділення матеріалів кримінального провадження
1. Матеріали кримінального провадження можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу.
2. У разі якщо на розгляд місцевого суду надійшли матеріали кримінального провадження щодо особи, стосовно якої цим судом вже здійснюється судове провадження, воно передається складу суду, що його здійснює, для вирішення питання про їх об'єднання."
Вот часть два наталкивает на мысль..что такое объединение дел возможно.... как думаете?
"Стаття 34. Направлення кримінального провадження з одного суду до іншого.
До початку судового розгляду у виняткових випадках кримінальне провадження з метою забезпечення оперативності та ефективності кримінального провадження може бути передано на розгляд іншого суду за місцем проживання обвинуваченого, більшості потерпілих або свідків."
вот что есть... как это работает?
так ..нашёл...
"Стаття 32. ...
У разі якщо було вчинено кілька кримінальних правопорушень, кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено більш тяжке правопорушення, а якщо вони були однаковими за тяжкістю, - суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено останнє за часом кримінальне правопорушення."
т.е. по последнему эпизоду....
Останнє редагування: