Новая вводная. Залужный.

Головне шо мене цікавить: арабській більшості планували надати громадянство Ізраїля і всі політичні права? Чи не планували?
Їм це вже надали. Але на початку становлення держави Ізраїль вони себе поводили як кацапи зараз - мріяли фізично усунути всіх євреїв, просто вбити.
Ви зараз бажаєте бачити кацапів у Верховній Раді?
 
Їм це вже надали. Але на початку становлення держави Ізраїль вони себе поводили як кацапи зараз - мріяли фізично усунути всіх євреїв, просто вбити.
Ви зараз бажаєте бачити кацапів у Верховній Раді?
Притом палестинцы уже допрыгались до того, что их и остальные арабы на дух не переносят и отовсюду выгоняют.
 
Притом палестинцы уже допрыгались до того, что их и остальные арабы на дух не переносят и отовсюду выгоняют.
Потому что вороватые и недоговороспособные ублюдки, в массе своей не желающие работать. Ой, опять повеяло северным соседом ;).
 
Потому что вороватые и недоговороспособные ублюдки, в массе своей не желающие работать. Ой, опять повеяло северным соседом ;).
Так они устроили попытку переворота в Иордании и ЕМНИП в Египте воду мутили.
 
Їм це вже надали. Але на початку становлення держави Ізраїль вони себе поводили як кацапи зараз - мріяли фізично усунути всіх євреїв, просто вбити.
Тобто арабська більшість населення зразу при створенні Ізраїлю отримала громадянство і право голосувати?
Правильно?
 
Ви зараз бажаєте бачити кацапів у Верховній Раді?
Я їх не знаю і у Верховній Раді ні разу не був, але знаю шо ніхто не позбавляв кацапа громадянства за те шо він кацап. Кацапи голосують всі.
 
А якби війни не було, то арабська більшість би отримала громадянство Ізраїля?
Кто хотел, получил. Там же есть израильские арабы и те, что в Газе и ПА.
Кстати, даже израильские не все захотели и живут с местным аналогом ПМЖ.
 
Кто хотел, получил.
Кажуть, шо то неправда. Шо хотіння конкретного араба мало шо означає, а все вирішують євреї.
А ше кажуть ніби у Ізраїля нема конституції якраз для того, шоб була можливість колись ту конституцію прийняти і прописати у ній такий пункт, який позбавить громадянства всіх арабів які це громадянство мають.
 
Ніфіга не зрозумів, чесно кажучи. Чому в Ющенка й Порошенка рейтинг упав до критично низького, а в Зеленського - ні? Нарід Порошенка втомився від війни, а нарід Зеленського не втомився? (Нарід Ющенка, до речі, взагалі ні з якою війною не стикався.) Падіння рейтингу в Ющенка й Порошенка було нормальним процесом, а "непадіння" рейтингу Зеленського - це було ненормально, це якийсь сумний виняток із хорошого правила?
Володя, шоты дурня включаешь с ростом-падением? Ты все сам прекрасно понимаешь. Будь ты на месте зеленского и у тебя был бы такой же рейтинг
 
Ты только никому не говори, но даже у Порошенко сын на кацапке женат и внуки у него кацапы, да и родственников полно там, но я тебе этого не говорил.
Для успокоения порохоботов и зелебобиков :D

 
Просто порівняй, у кого з них на міжнародній арені збільшилася підтримка, а в кого збільшилась ізоляція.
Останні місяці у першого щось не теє... З підтримкою.

До речі, х.йло вчора заявив, что сподівався на порядність (!!!) в Україні й треба було масово ломитися сюди декільками роками раніше.

Й НАТО у нього вже ні до чого, не створювало воно РФії аніякої загрози!..
 
Останні місяці у першого щось не теє... З підтримкою.

До речі, х.йло вчора заявив, что сподівався на порядність (!!!) в Україні й треба було масово ломитися сюди декільками роками раніше.

Й НАТО у нього вже ні до чого, не створювало воно РФії аніякої загрози!..
У него порядочность стала плотнеть сильно с февраля 2022 но ниче даже хф жив
 
В стрічці зараз побачила пост харків'янки, чий чоловік служив в батальоні Дике Поле. Пише про розформування.
Пішла на сторінку батальону - там інфа про суд над командиром. Бійці пишуть на захист свого командира, але шо вони вдіють, коли їх уже розкидали по інших підрозділах і вони воюють далі, а він сидить, так виходить.
Пішла в Гугл - що попало взагалі, виглядає на наспіх зляпану справу.
Дивно виглядає (насправді ні).
Канєшно щас набіжать захисники і скажуть що ця стаття на замовлення Порошенка написана.
Щось згадується взагалі з Силами спецпризначення Здається, командуючого відсторонили від командування без узгодження з Залужним.
А вони дуже багато чого зробили легендарного.

Чим далі, тим гірші у мене передчуття.
 
А чи вистачить у Ростові місця для маєтків з такою купою претендентів? :(
 
А якби війни не було, то арабська більшість би отримала громадянство Ізраїля?
Війна була. Декілька. А між ними - теористичні атаки. І все одно палестинці зараз мають можливість отримати громадянство. Фактично - мають.
Я пам'ятаю, що у вашому баченні світу існують тільки оці тупі теорії змови та "у крані немає води". Але є факти, і вони такі, що палестинців браття-араби бачити у себе не бажають, а де бажали, там заколоти та терор. То вони цяця, а весь інший світ - кака? Останні скандали з використанням закладів ООН як терористичної бази теж нічому не навчили, мабуть.
Я їх не знаю і у Верховній Раді ні разу не був, але знаю шо ніхто не позбавляв кацапа громадянства за те шо він кацап. Кацапи голосують всі.
Еге ж, "най краще кацап, аби не жид", так? Багато на голову ракет та снарядів з Ізраїлю вже отримали? А від кацапів?
Печерні антисеміти такі печерні...
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу