JeffUa Привіт! J Статус: Офлайн Реєстрація: 25.02.2011 Повідом.: 10 29.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #1 удалить Останнє редагування: 30.11.2014
3em Статус: Офлайн Реєстрація: 16.02.2006 Повідом.: 25136 29.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #2 А на сайте васапа чо пищут?
art_b Статус: Офлайн Реєстрація: 08.04.2007 Повідом.: 1024 30.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #3 Не работает whatsapp нормально на винфонах. Установить можно, а пользоваться не особо
Маврик Статус: Офлайн Реєстрація: 24.01.2006 Повідом.: 125292 30.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #4 3em сказав(ла): А на сайте васапа чо пищут? Натисніть, щоб розгорнути... нужно через фирменный магазин приложений ( ⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу. )
3em сказав(ла): А на сайте васапа чо пищут? Натисніть, щоб розгорнути... нужно через фирменный магазин приложений ( ⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу. )
Маврик Статус: Офлайн Реєстрація: 24.01.2006 Повідом.: 125292 30.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #5 art_b сказав(ла): Не работает whatsapp нормально на винфонах. Установить можно, а пользоваться не особо Натисніть, щоб розгорнути... У тя вылетает ?
art_b сказав(ла): Не работает whatsapp нормально на винфонах. Установить можно, а пользоваться не особо Натисніть, щоб розгорнути... У тя вылетает ?
art_b Статус: Офлайн Реєстрація: 08.04.2007 Повідом.: 1024 30.09.2014 🔴 15:54 Повітряна тривога у Харкові! #6 Маврик сказав(ла): У тя вылетает ? Натисніть, щоб розгорнути... Скорей не прилетает . ⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу. на 4пда
Маврик сказав(ла): У тя вылетает ? Натисніть, щоб розгорнути... Скорей не прилетает . ⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу. на 4пда