Brains Привіт! B Статус: Офлайн Реєстрація: 09.10.2005 Повідом.: 12 23.11.2006 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #1 Итак, хотелось бы найти обладателей этой консоли, для проведения дс-пати и обмена ромами.
Wolin Привіт! W Статус: Офлайн Реєстрація: 12.04.2008 Повідом.: 16 24.04.2008 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #2 Вот какого хрена люди не оставляют емейл или аську что бы мона было связацо...
Hike Статус: Офлайн Реєстрація: 22.06.2006 Повідом.: 1453 24.04.2008 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #3 Купить желающих нету?
d@ve Статус: Офлайн Реєстрація: 30.05.2007 Повідом.: 765 24.04.2008 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #4 ПСП рулит)