asdasd Привіт! A Статус: Офлайн Реєстрація: 27.11.2006 Повідом.: 7 14.04.2007 🔴 20:27 Повітряна тривога у Харкові! #1 Нужен Англ. ROM Flash на NecMP790
asdasd Привіт! A Статус: Офлайн Реєстрація: 27.11.2006 Повідом.: 7 16.04.2007 🔴 20:27 Повітряна тривога у Харкові! #2 up
asdasd Привіт! A Статус: Офлайн Реєстрація: 27.11.2006 Повідом.: 7 26.04.2007 🔴 20:27 Повітряна тривога у Харкові! #3 up