oleg22u O Статус: Офлайн Реєстрація: 01.08.2006 Повідом.: 852 29.02.2008 🟢 6:31 Відбій повітряної тривоги #1 Не спи за рулем! Жесткая социалка на тему: "Выспись перед дорогой!". Вкладення 01_sleep.webp 141.3 КБ · Перегляди: 124 02_sleep.webp 132.3 КБ · Перегляди: 118 03_sleep.webp 54.2 КБ · Перегляди: 126
Dima12345 D Статус: Офлайн Реєстрація: 25.10.2005 Повідом.: 4241 29.02.2008 🟢 6:31 Відбій повітряної тривоги #2 Спасибо, улыбнуло
krasniy Статус: Офлайн Реєстрація: 26.07.2007 Повідом.: 1081 29.02.2008 🟢 6:31 Відбій повітряної тривоги #3 отлично!
Юра-фото Ю Статус: Офлайн Реєстрація: 27.10.2007 Повідом.: 111 29.02.2008 🟢 6:31 Відбій повітряної тривоги #4 Трохи моторошно