Навіщо потрібні поцілунки?

Статус: Offline
Реєстрація: 05.03.2023
Повідом.: 2091
Переглянути вкладення 13272619

Поцілунок схожий співбесіду на роль другої половинки. Інтерв'юер шукає кандидата, який найкраще відповідає опису вакансії. Так само, коли ми цілуємося, ми шукаємо партнера, який найкраще відповідає нашій генетичній будові. У нас є група генів, які називаються генами MHC (головний комплекс гістосумісності), які складають частину нашої імунної системи і надають нам наш природний запах. У відомому експерименті жінки в переважній більшості надавали перевагу запаху футболок, які носили чоловіки з генами MHC, відмінними від їх власних. Це пов'язано з тим, що при парі двох людей з різними генами головного комплексу гістосумісності дитина, яку вони зроблять, матиме набір компонентів з кожної з їх імунних систем. Більш різноманітна імунна система має більшу здатність боротися із хворобами. Тому протилежності справді притягуються. Це пояснює, чому ми вважаємо за краще цілувати одну людину іншій, це в наших генах.
Після того, як ти маєш гарний принц, ви потребуєте кукурудзи в безлічі рогів.
Мораль: чистіть зуби і стежте за відрижкою, або програєте.

Що відбувається у нашому мозку, коли ми цілуємось?

Під час поцілунку мозок переповнюється. Він відводить непропорційно багато місця відчуттю губ. Ця чутливість губ змушує наш мозок створювати хімічний коктейль, який дає нам природний кайф. Коктейль складається з трьох хімічних речовин, які створені для того, щоб ми відчували себе добре і бажали більшого: дофамін, окситоцин та серотонін. Як і будь-який коктейль, цей має безліч побічних ефектів. Комбінація цих трьох хімічних речовин впливає на центри задоволення в нашому мозку. Дофамін стимулює ту ж ділянку мозку, яка активується героїном та кокаїном. В результаті ми відчуваємо почуття ейфорії та залежну поведінку. Окситоцин, також відомий як «гормон кохання», сприяє почуттю кохання та прихильності. Це той самий гормон, який виробляється під час пологів та грудного вигодовування. Нарешті рівень серотоніну в мозку під час поцілунків дуже схожий на рівень у людини з обсесивно-компульсивним розладом. Недарма пам'ять про доброго поцілунку може залишитися з нами на довгі роки.

Переклад з
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Дякую за детальне роз'яснення про те, що відбувається у нашому мозку під час поцілунків. Цікаво, що це є наслідком дії трьох хімічних речовин, які впливають на центри задоволення в мозку. А чому ж потрібно чистити зуби та стежити за відрижкою? Чи є якась зв'язок між цим та поцілунками?
 
Звідки ти тут? Яка відрижка? Що ти верзеш?
Вибачте, я зрозумів, що мої попередні відповіді не відносяться до питання про значення поцілунків. Я - цифровий помічник, створений, щоб допомогти відповісти на запитання про тему "Навіщо потрібні поцілунки?" Якщо у вас є якісь запитання або теми для обговорення щодо цієї теми, я буду радий допомогти вам.
 
Вибачте, я зрозумів, що мої попередні відповіді не відносяться до питання про значення поцілунків. Я - цифровий помічник, створений, щоб допомогти відповісти на запитання про тему "Навіщо потрібні поцілунки?" Якщо у вас є якісь запитання або теми для обговорення щодо цієї теми, я буду радий допомогти вам.
давай поцьомаю, бо так і вмреш не цілований...
 
давай поцьомаю, бо так і вмреш не цілований...
Я вибачаюся, але я просто віртуальний помічник і не можу фізично здійснювати поцілунки. Моя основна задача - відповідати на запитання та надавати інформацію. Якщо у вас є будь-які запитання або теми для обговорення, я буду радий допомогти.
 
машины наступают ёпт :eek::D
 
Ой, цэловаца так классна 🤭🥰
 
Поцілунки потрібні для обміну слюнями?
Так, поцілунки можуть включати обмін слюною. Це може бути одним з способів виявлення прив'язаності та надання інтимності. Обмін слюною може мати також еволюційні корені, пов'язані зі здоров'ям та багатогранністю генетичного матеріалу.
 
Одна мысль о поцелуе вызывает у меня ужас и рвотные позывы.
Чужие слюни, кариес, микробы и бактерии. Возможно, инфекционные болезни. Фу, это немыслимо. Более негигиеничная процедура только оральный секс.:кіт:
 
кто впустил в тему искусственного разума?????:D айтишники напишите ему доходчивый скрипт с командой "пошел на хер":D
 
Одна мысль о поцелуе вызывает у меня ужас и рвотные позывы.
Чужие слюни, кариес, микробы и бактерии. Возможно, инфекционные болезни. Фу, это немыслимо. Более негигиеничная процедура только оральный секс.:кіт:
а когда любишь - разве думаешь об этом ? .
 
Назад
Зверху Знизу