Наступила Зима.

Только одежду и обувь нужно правильно подбирать.
є шуба натуральна, пуховик, лижний костюм (за останніми технологіями+термобілизна+флісовий утеплювач), і взуття тепле під кожне з цих нарядів, а холодно! яку ще правильнішу одежу видумали? я мерзну навіть влітку, якщо менше 25+, що казати за зиму( я люблю зиму тільки коли в хаті 28 і йти на вулицю не треба)
 
абалдеть! да еще снег на улице, вообще круть, а то эта серость скуку наводит
 
Всех с зимой! Этой прекрасной порой года, которую подарила нам природа. Санки, НГод, шашлык и глинтвейн на снегу, белым бело все замело. Эххх!

Всех с первой зимой!

А что решит мои финансовые проблемы?:D

Для разрешения финансовіх проблем вам нужна особь женского пола
 
є шуба натуральна, пуховик, лижний костюм (за останніми технологіями+термобілизна+флісовий утеплювач), і взуття тепле під кожне з цих нарядів, а холодно! яку ще правильнішу одежу видумали? я мерзну навіть влітку, якщо менше 25+, що казати за зиму( я люблю зиму тільки коли в хаті 28 і йти на вулицю не треба)

Складна ситуація. Якщо і влітку холодно то взимку важкувато буде :D
Я як рибалка скажу, що зимовий одяг для жінок продається в тому числі і в риболовецьких магазинах. Є комбінезони (з клапаном у потрібному місці ;) ) скажімо
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Бачив у них рибачок при -20С, начебто не мерзли :)
 
Складна ситуація. Якщо і влітку холодно то взимку важкувато буде :D
Я як рибалка скажу, що зимовий одяг для жінок продається в тому числі і в риболовецьких магазинах. Є комбінезони (з клапаном у потрібному місці ;) ) скажімо
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Бачив у них рибачок при -20С, начебто не мерзли :)

а якщо клапан той розстібнути , тоді можно змерзнути?
 
Почистил снежок во дворе, хорошо
 
Да, куда ж без этого.
Он и при -30 бегает гулять.
Зато возвращается такой свеженький, морозный, притрушенный снежком :любов: :D

Конечно,по девочкам же ходить надо,
какая разница ему на погоду.):D
 
Ах вот оно что! :D
Да всё классно, кроме того, что постоянно снег чистить нужно.

А у нас в многоєтажках и не надо чистить.Во дворе снег лежит.Дети катаются. А в центре уже печалька- расчистили. И снега не видать.Так...местами
 
Назад
Зверху Знизу