Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.10.2008
Повідом.: 13271
Адреса: Kharkiv
Реєстрація: 25.10.2008
Повідом.: 13271
Адреса: Kharkiv
Вчора вимушено перевзувся, бо сосок репнув на задньому колесі.
Зазвичай в перших числах травня таким займаюсь.
p.s. на літній гумі якось накат кращий ))
Зазвичай в перших числах травня таким займаюсь.
p.s. на літній гумі якось накат кращий ))

