Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
местные советы принимают решения по таким налогам
Верховная Рада установила минимум льготной площади 60м, т.е. местные советы могут установить большую норму (во Львове установили 80м)
Верховная Рада установила максимальный процент 2%, т.е. местные советы могут установить меньшую сумму (во Львове 0,5%)
Но в Харькове, как бы случайно, установили и минимум льготы и максимум процента.
А может не случайно, а потому что у нас ***ы пархатые сидят в горсовете?
так давно об этом говорили,тока мне кажется было про 70 кв.м.
Естественно, если им такое разрешить, так на гараж папы-добкина ставка будет 0, а остальным еще больше влупят! Но, никто не запрещает харьковскому горосвету установить ставку 0,6% как во Львове, или, хотя-бы, 1%, как в Киеве. Для всех.Изменения в налоговом кодексе приняты 25.12.15
12.3.7. Не дозволяється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлювати індивідуальні пільгові ****** місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів";
а может мы и сможем обойтись без горсовета , у каждого свой семейный имеется он не хуже, жаль они без нашего бабла не обойдутся а рекетеры они отменные... и наперсточники тоже, стаж десятилетия.
Кернес и Горсовет не причем, судя по документам. Это Киев и ВР повысили, т.к. отняли полномочия у регионов в ходе предновогодник ночных заседаний, где большинство депутатов сами не понимали, за что голосовали...Верховная Рада установила минимум льготной площади 60м, т.е. местные советы могут установить большую норму (во Львове установили 80м)
Верховная Рада установила максимальный процент 2%, т.е. местные советы могут установить меньшую сумму (во Львове 0,5%)
Но в Харькове, как бы случайно, установили и минимум льготы и максимум процента.
А может не случайно, а потому что у нас ***ы пархатые сидят в горсовете?
А прочесть НК внимательно и дальше одной строки можно? Вот, читай -Изменения в налоговом кодексе приняты
Курите изменения в Налоговом кодексе у будет все понятно где ***ы сидят!!!
и два -266.4.2. Сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об'єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.
(абзац перший підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 із змінами,
внесеними згідно із Законом України від 17.07.2015 р. N 652-VIII, в редакції
Закону України від 24.12.2015 р. N 909-VIII)
Так шо, гепа как всегда не спиздел, что нельзя больше 60 м2 и меньше 2%?266.5. Ставка податку
266.5.1. ****** податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.
(підпункт 266.5.1 пункту 266.5статті 266 в редакції
Закону України від 24.12.2015 р. N 909-VIII)
А куда пойдут налоги не пишут?
конечно в бюджет городаВ чей бюджет?
Курите изменения в Налоговом кодексе у будет все понятно где ***ы сидят!!!
А прочесть НК внимательно и дальше одной строки можно? Вот, читай -⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Для особо ленивых и одаренных процитирую: раз -
и два -
Так шо, гепа как всегда не спиздел, что нельзя больше 60 м2 и меньше 2%?
Так вот Горсовет во главе с ГАК не воспользовался ни одним из прав, предоставленным им ВР.
По сути, ВР усложнила, даже можно сказать, сделала невозможным реализацию "права" местных властей. Т.к. налога не избежать, а уменьшение ставок налога делает администрирование его нерентабельным, что есть полная глупость...
Нельзя больше 60 м2 льготной площади, т.к. шестой пункт исключен, о чем писал выше. Согласно 266.4.2 можно установить льготу конкретному физ.лицу или организации. Но для этого нужны основания, т.к. " пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів" . А как они "визначаються" - непонятно. Так что 266.4.2 - "мертвый" пункт т.к. разъяснений нет. А вот насчёт меньше 2% - наверное можно... Но суть то не в этом.
По сути, ВР усложнила, даже можно сказать, сделала невозможным реализацию "права" местных властей. Т.к. налога не избежать, а уменьшение ставок налога делает администрирование его нерентабельным, что есть полная глупость...
во Львове не умеют читать законы? "Львівська міська рада затвердила «Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» і визначила ****** податку, який мешканці міста сплачуватимуть за квартири та будинки.
Сплата його почнеться не раніше 1 січня 2016 року. Лише з 20 лютого поточного року мерія розпочне наповнювати базу суб’єктів оподаткування, а до липня цього року ще зможе внести зміни в положення.
Згідно з прийнятою ухвалою, львів’яни будуть платити податок за площу понад !!!80 кв.!!! м для квартир та понад !!160 !!кв. м для будинків. Якщо у власності є кілька квартир, то їх площа сумується. Якщо у власності є і квартира, і будинок, то їх площа додається і податок нараховують на площу понад 200 кв. м."
на частный сектор это не расспростаняется , ато у меня 3 этажа по 95 кв .м . и пошли все в **** я во двор никого не пущу . тупо ********
так то во Львове, они уже давно мыслят и живут по-европейски
Я ошибся-тоже с 60м2 платить НО:"Фізичні особи за кожен зайвий метр у квартирі платитимуть 6,89 грн (або 0,5% від мінімальної заробітної плати), а за зайві метри у будинках - 13,78 грн (або 1% від мінімальної заробітної плати)"-это Львов.