Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

IMG_20240423_170223.jpg
 
Розкинула на важливе питання. Все дуже невизначено, незрозуміло і страшно, а зимородок натякає на прозорість і дисципліну...але мене карти вгадали просто супер влучно. Дев'ятка стріл.

IMG_20240428_222624.jpg

IMG_20240428_222640.jpg
 


 
Останнє редагування:
Таке карти кажуть. Поради від Вірсавії.

Енергію Травня характерує стабільність, дисципліна та визначенність. Дотримання правил системи, спільноти, законодавства на будь-якому рівні.

Важливо притримуватись розпоряджень, графиків, рішень спланованих заздалегідь, притримуватись обраної стратегії.

Енергія Травня веде до раціонального та прагматичного мислення. Втілюйте у життя тільки реалістичні плани та довіряйте тільки перевіреним фактам.

Акценти енергії місяця:
- Довіряйте власним відчуттям, прислухайтесь до своєї інтуіції. Читайте поміж строк.
- Притримуйте емоції при собі та не поспішайте з висновками. Особливо при ситуаціях які на перший погляд здаватимуться простими та зрозумілими.

В Травні не варто:
- Виступати з ініціативами у нових / маловідомих справах. То саме "лізти поперед батька"
- Тим хто хворіє. Не варто поспішати вважати себе виздоровілим та швиденько кидатись до справ, до роботи. Поспішати швидко одужати, як й вважати себе повним сил перебувши на самолікуванні.
Є вказівка на скриту течію хвороби яка виять себе з часом.
Рекомендація, звертатись до представників офіційної медиціни та пройти скрупульозне обстеження.

Сприятливо:
- Вчитись, проходити навчання. Причому, як опановувати нові напрямки, здобувати нові навички, так і розвивати майстерність у наявній справі, професії.
- Монетизувати хобі. Якщо вагались і роздаровували продукти свого труда, зараз сприятливий час простроїти план ведення бізнесу та почати брати гроші за свій труд.
 
Я солдат недошенный ребенок войны ....

.....
 
Тюльпани, які маскуються під півонії :)

схожі на півонії тюліпи.jpg
 
Люблю цю оповідку :D з сторінки Тараса Стадницького в фб

Бабця Параня майже не дивилась телевізор.
Глобальні новини її мало цікавили, а осередком локальних історій була лавка біля хати її двоюрідної сестри, Палажки. Мабуть, вона була записана в метриці про народження як "Пелагея", але всі на хуторі кликали "Палажка".
Лавка біля хати була з сонячної сторони, хата стояла фактично посеред хутора, тобто на перетині всіх шляхів та стежок.
Йдучи на поле чи з нього, в старших панянок була неймовірна спокуса зайти до Палажки на хвилин 10 обмінятися останньою актуальною інформацією та... зависнути на дві-три години.
І я не жартую.
Бувало, бабця Параня виходила з поля перед заходом сонця - а потрапляла в нашу хату десь перед північчю.
Позаочі ми називали ту локацію "Високий Замок" - бо ж інформація завжди була актуальною, достовірною та "ну, я точно не знаю, але мені Маруня розказувала, а ви Маруню знаєте!".
Якогось разу ми малими шпіндюками дивилися телевізор, точніше якийсь фільм зі Шварцнегром. То були роки перших дотиків до американської мас-культури і культивування серед нас маскулінних накачаних тіл - Арні, Сільвестер, Жан-Клод, Дольф, Боло Янг. Трохи випадав з того списку Чак Норіс - виключно по візуалу, та не по авторитетності.
Так от, дивимося ми чергові подвиги Шварцнегра, повз проходить баба Параня, в якийсь момент приглядається, присідає і починає дивитися з нами. Власне, того мені той випадок і запамятався, бо був троха нетиповим для моєї бабці.
Вона сіла, подивилась хвилини три, видала фразу:
- Боже, і як то жінки не бояться з ним спати? - і пішла далі по справах.
Бабцю Параню, зростом десь півтора метра і вагою певно кілограм 40-50, в першу чергу цікавило це фундаментальне питання, а не всякі там стрілянини, бійки та подвиги.
 
Молодик у Тельці 8 травня знаменує собою перший місячний цикл після весняного сезону затемнень.
З новим місячним циклом трансформаційні енергії затемнень відходять на другий план.
:оплески:
Молодиком у Тельці управляє Венера, яка пов'язана з любов'ю, красою, грошима, стосунками та задоволеннями. Від 29 квітня до 24 травня планета "малого щастя" переміщується Тельцем, надаючи можливості відволіктися від зовнішніх подій, сповільнитися і просто насолоджуватися життям.
:квіточка:
Молодик у Тельці 8 травня може допомогти у втіленні намірів у життя.
Також підвищує почуття мотивації, дає натхнення до створення міцної, заземленої основи для себе.
Дуже треба опору-основу, дуже дякую.
Родюча енергія, що надходить від Тельця та Венери, посилить творчі, грошові та сприятливі сили. Її можна використовувати для того, щоб творити та створювати шедеври, відкрити бізнес, запустити власний проєкт, а також підвищити свої шанси на зачаття дитини, якщо цього хочете.
Це шось все мимо, бажання є, можливостей на даний момент нема, об'єктивно.
Молодик в Тельці сприяє підвищенню самооцінки, зникає підсвідоме почуття невпевненості, з'являється відчуття ґрунту під ногами.
Підходить
У молодик з'являється шанс оновити своє життя, тому подумайте, які саме речі вам хотілося б змінити або дати їм новий імпульс. Обов'язково складіть список бажань, відправляйте запити у Всесвіт і просто всередині себе просіть про дива, а сумніви і негативні думки женіть геть.
Бажання доволі прагматичне, хочу з'їздити в село, ну будь ласочка, Всесвіте. :молись:
І кілька кг скинути, і не хтіти жерти солодке. :молись:
Не забувайте про те, що в період транзиту Венери та Місяця за знаком Тельця підвищуються ризики переїдання, солодких та інших надмірностей хочеться більше, ніж зазвичай. Дуже легко набрати зайві кілограми, які скинути неймовірно складно.
Бля. :рл:
Телець – знак земний, ґрунтовний та неквапливий, а отже, точно не варто метушитися та прискорювати події. Дозвольте процесам, що почалися в найближчий місячний цикл, розвиватися в природному ритмі, оцініть те, що маєте. Уникайте фінансових ризиків, зберігайте особисті ресурси (фізичні та психічні), діліться найнеобхіднішим із тими, хто потребує допомоги, створюйте красу навколо себе.
Хай буде так! :україна2:
 
А ну, хутко прибрала з дому все солодке! І заниканий пакетик зефиру також!!! :))))
Зефір ще вчора прибрала, трохи в іншому сенсі. :збентежений::збентежений::збентежений:
Та всьо, підчищаю запаси і завершую свою кар'єру споживача солодощів в цьому місяці.
(ну може по зефірчіку в день, або по дві веселі мармеладки).
 
І кілька кг скинути, і не хтіти жерти солодке.
Не треба так суворо з собою в нелегкі часи. Навпаки, треба чимось себе підтримувати, балувати! :кава:
А ну, хутко прибрала з дому все солодке! І заниканий пакетик зефиру також!!! :))))
Лена, та шо ж ти така жорстока?! :мораль: :) Ну як же так можна, не їсти солодкого, адже це антидепресант! :любов:
 
Назад
Зверху Знизу