Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

за меня во львове снямайте шоколадку
 
Це калюжниця болотна, я вперше бачила її, ще й у воді, дуже красиво.
Я як тільки побачила ці квіти відразу подумала, що це калюжниця, але потім розгледіла що на одній стеблині багато квіточок і засумнівалася що це вона. У мене на клумбі (принесена з лісу) звичайна росте. А це виявляється її болотяна родичка, сестра двоюрідна можна сказати))
Сьогодні в день на Північній Салтівці бачила багато звичайної калюжниці біля одного будинку і ще сьогодні масово зацвіли абрикоси, аромат стояв такий духмяний. Горілі дома, забиті дошками вікна квартир, абрикоси, квіти, чисті двори...сюр якись...
 
Останнє редагування:
Давайте послухаємо наших хлопців. Шалених, красивих, енергійних.

Артем Пивоваров представив нове бачення української народної пісні у межах проекту "Твої пісні, мої ноти". Після "переродження" в Pivovarov Production змінився навіть посил: оригінальна версія пронизана журбою і несе сумну енергетику, нова ж - сповнена світла та надії.​

Дуже потужно вийшло👍
 

Вот приколист этот Стромай. :) В таком непрезентабельном виде себя не побоялся выставить :)

Особенностью клипа к этой песне является то, что он полностью снят скрытыми камерами. Обычным весенним утром на трамвайной остановке в Брюсселе Stromae притворяется пьяным, чем обращает на себя внимание полиции (см. клип), зевак с фотокамерами и масс-медиа, которые раздувают конфликт и осуждают поведение певца. За первую неделю только на Youtube его просмотрело свыше 4,5 млн. чел.

Отлично притворяется, не хуже А.Мягкова в "Иронии судьбы" :D
 
Пісня моєї юності...дуже гарна пісня.. а який має сенс..сподіваюсь що все згодом зміниться....

Я не п'ю каву, я люблю узвар
Дитинства присмак на душі
Але в кав'ярнях ти узвар не знайдеш, ні
Вдома ми, як на чужині
.........................................
Нам пороблено
Нам усім пороблено
Вдома ми, як на чужині
..........................................
Когось дратує в іншій мові наше "г"
Мене це не обходить, ні
Коли я чую "г" - я знаю, це своє
Вдома ми, як на чужині.....

 
Творог , кокос стружка, сах зам , какао. Вид дивний але смачно :D
 
Назад
Зверху Знизу