_Yura_ Y Статус: Офлайн Реєстрація: 25.06.2009 Повідом.: 2525 11.12.2013 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #21 а об чём тема-то?
Karl_Son Статус: Офлайн Реєстрація: 26.09.2008 Повідом.: 1423 11.12.2013 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #22 то я на главный кидал. снесли сюда. здесь дубль получился. .. можно в принципе ужэ удалять