Roma) Привіт! Статус: Офлайн Реєстрація: 07.12.2010 Повідом.: 3 07.12.2010 🟢 7:40 Відбій повітряної тривоги #1 https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=16658427#post16658427