Статус:
Offline
Реєстрація: 16.07.2008
Повідом.: 4433
Реєстрація: 16.07.2008
Повідом.: 4433
- 🟡 17:30 Відбій тривоги в Харківська область.Зверніть увагу, тривога ще триває у:- Куп’янський район- Харківський район- Липецька територіальна громада- Вовчанська територіальна громада#Харківська_область
- #1381
Річ про збитки у разі відмови клієнтом від замовлення. Передоплата - це звичайна практика у більшості інтернет-магазинах. Але у разі якихось непердбачуваних обставин, ми завжди намагаємося йти назустріч та довіряти нашим клієнтам, тому іноді узгоджується доставка замовлення без передоплати.
добре, закажу я у вас якусь річ, наприклад телевізор 55" і оплачу одразу (тобто внесу повну передоплату), ви мені його доставили, а мені наприклад колір коробки не сподобався і я користуючись законом, можу повернути вам його за 14 діб з дня придбання, а ви повинні повернути мені кошти....який сенс для вас такої передоплати?