«Місяці, не роки»: потужності харківської ТЕЦ-5 сподіваються відновити

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35016
«Місяці, не роки»: потужності харківської ТЕЦ-5 сподіваються відновити

85.jpg


«Місяці, не роки»: потужності харківської ТЕЦ-5 сподіваються відновити Про це на брифінгу в Харкові 26 березня повідомив голова правління компанії «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Я вважаю, що обов'язково будуть повернуті в роботу усі електростанції, які були атаковані і пошкоджені ворогом протягом п'ятничної атаки», — сказав він.
«Надзвичайно важливо кожному великому місту, ми говоримо про Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро, мати власну генерацію. Окрім мережі «Укренерго», яка живить такі міста, дуже важливо мати власну генерацію всередині міста, яка безпосередньо зв'язана з міськими мережами. Тому моя особиста думка, що роботу ТЕЦ-5 обов'язково треба буде відновлювати», — додав Кудрицький.

Термінів відновлення ТЕЦ-5 він не уточнив. Але, за його оцінкою, це не триватиме роками.

«Думаю, місяці, не роки. Ми говоримо не тільки про відновлення цих об'єктів. Якщо так цю тему розвивати, то ми не зовсім відновлюємо їх в тому форматі, в якому вони були, ми їх відновлюємо у підсиленому форматі. В принципі, наслідки атаки могли бути набагато гіршими, якби не певні інженерні рішення, які були прийняті для захисту критичних елементів. Захист в процесі відновлення цих пошкоджень ми будемо ще посилювати», — повідомив Кудрицький.

До обстрілу енергетики розробляли резервні схеми, в тому числі варіант, коли усі великі енергетичні об'єкти, що живлять Харків, пошкоджені.

«Тому ми змогли досить швидко не тільки використати ті лінії електропередач, які зв'язують Харків з іншими областями або іншими районами Харківської області, а також і створити певні нові шляхи постачання електроенергії в місто Харків», — сказав голова правління компанії.

Збитки компанії «Укренерго» через руйнування лише підстанцій у Харкові, за словами Кудрицького, сягають мінімум десятків мільйонів євро. Якщо враховувати об'єкти генерації електроенергії, сума може зрости до сотень мільйонів.

Читайте також:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу