Малюємо з AI

Іронія

Куратор теми
Статус: Offline
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 49239
Тут буде оголошення. Колись.
 
Останнє редагування:
Подскажите, интересное анимирование/видео.
Щоб самому зробити? З ШІ? Там же по 4 сек. робить, і то коряво. Гадаю, щоб нормальне щось робити, то платне, (і то не факт, що зразу воно гарно робить) і довга праця.
 
Щоб самому зробити? З ШІ? Там же по 4 сек. робить, і то коряво. Гадаю, щоб нормальне щось робити, то платне, (і то не факт, що зразу воно гарно робить) і довга праця.
Ага, ну хоть не я 1 криворукая. У меня и картинки тоже получаются трешовые. Хочу нарисовать в мультяшном стиле- бежевая корова с колокольчиком. Стоит на лугу, вокруг гроза, сильный дождь. Под коровой спрятались 3 испуганных мальчика.
Леонардо.аи рисует мне корову со смеющейся жопой.
 

Вкладення

  • Default_Cartoon_style_3D_3_boys.jpg
    Default_Cartoon_style_3D_3_boys.jpg
    416.3 КБ · Перегляди: 6
Ага, ну хоть не я 1 криворукая. У меня и картинки тоже получаются трешовые. Хочу нарисовать в мультяшном стиле- бежевая корова с колокольчиком. Стоит на лугу, вокруг гроза, сильный дождь. Под коровой спрятались 3 испуганных мальчика.
Леонардо.аи рисует мне корову со смеющейся жопой.
Я ось робила
Щось воно сильно спотворює. Оце з сьомої спроби хоч щось вийшло, а то таке, що ховайся, порнуха якась :-)
А це вже майже фільм жахів :ги:
Для тих, хто дивиться без звука: там є звук!

"Скульптура горгулії".
 
Зрозуміло - не зазираєте :-) то вчора E.N зробила картинку з такою рукою, і ми обговорювали, що там трошки з нею проблема :) Це таке часто трапляється, що люди пишуть вірш на одну тему незалежно один від одного, а тепер ось і картинки :-)
Буде тобі, враже, так як відьма скаже...(С)

OIG1098.jpg
 
Мені ці руки вже сняться :D
 
Щоб самому зробити? З ШІ? Там же по 4 сек. робить, і то коряво. Гадаю, щоб нормальне щось робити, то платне, (і то не факт, що зразу воно гарно робить) і довга праця.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
(ліміт 12 хв на тиждень) - робить відео зі стокових уривків і озвучує… якщо навчитись то можо робити щось пристойне… ось приклади




 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу