eurolina Привіт! E Статус: Офлайн Реєстрація: 18.11.2012 Повідом.: 2 14.03.2014 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #1 .. Останнє редагування: 03.07.2014
art_b Статус: Офлайн Реєстрація: 08.04.2007 Повідом.: 1024 18.03.2014 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #2 1. Пленку клеили на дисплей? 2. С мелодиями есть там такая проблема, читайте 4пда 3. Формат номеров правильный?
1. Пленку клеили на дисплей? 2. С мелодиями есть там такая проблема, читайте 4пда 3. Формат номеров правильный?