Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Лавочка Форева.

  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Мєня там виєблі. Я туда нє хожу.
Продалі філє хєка з шматком льоду. З 700+ грам філє, послє разморозкі, осталось 340 грам.
Підараси.
В атб, зазвичай, навпаки. Хочеш взяти пів кіла, дома зважуєш - гади впарили кіло. А заплатив за 350 ))
 
Останнє редагування:
Суко на сонці жарить що пипєць :rolleyes:
Screenshot_2026-06-24-15-27-49-811_com.miui.weather2.webp
 
Пиши заяву. Я устал, я мухожук. І ордєн бєлого орла - винь да полож. Тряпька.
😋🤣
Ай не пізді піздокрил чешуйчатий.. пива напився.. ти диви який... в мене коблево скіса я мушу бути там.. а не оце усе..:ужоснах::мораль:
 
Ай не пізді піздокрил чешуйчатий.. пива напився.. ти диви який... в мене коблево скіса я мушу бути там.. а не оце усе..:ужоснах::мораль:
На роботі треба думать про роботу. Коблєво у нього скиса. Нєхуй било оставлять.
,🤣🤣🤣
 
Якіє ми нєжниє. Ти там нє вспотєл случайно? Бистро біжи у комору з кондиціонером. Снєговічок.:)
Бля точняк.. у нас же у тазіку кондер есть..хахаха..
Иди ко мне мой белий хлеп , я тебя расцелую... :D :kiss:
IMG_20260624_153836_compress90.webp
 
На роботі треба думать про роботу. Коблєво у нього скиса. Нєхуй било оставлять.
,🤣🤣🤣
Делать мне нехуй ти шо, класіков не знаш?.на работе нужно думать про баб.. а с бабами о работе..:увага::D
 
Назад
Зверху Знизу