Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25391
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25391
Хачу шоп усе біло поткрпсоте.. у Манаку поїдем..А когда? І де? У Мюнхєнє, чи Гданьську?
Бой вєка. Наркофон протів Полярного.




піздец.
