Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Вот шо за сукі. Хто продає сіську пива 1,95 літра за 49 гривень? А я людина слабохарактєрна. 😳🤧


IMG_20260615_181539.webp
...долий чимось міцним
 
Оно стане отвратітєльним. А так звичайне пиво. 110 повна вартість. Хз, шо у них за аттракцион нєвіданной щедрості. Магаз прямо под домом.
Подивись на срок годності! Хоча тобі вже піздно. ))))))
 
Назад
Зверху Знизу