Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
...ще один досвідчений чувак😁
Я просто часто бывал в Германии :D И старушка на ТТ - вообще вариант для нищих. Есть еще старушки на Феррари и Ламборджини, которые ездят 30км/ч по своим немецким деревням :D
 
Я просто часто бывал в Германии :D И старушка на ТТ - вообще вариант для нищих. Есть еще старушки на Феррари и Ламборджини, которые ездят 30км/ч по своим немецким деревням :D
...то перспективні мілфи,явно зі здоровим хребтом👍😁
 
Я просто часто бывал в Германии :D И старушка на ТТ - вообще вариант для нищих. Есть еще старушки на Феррари и Ламборджини, которые ездят 30км/ч по своим немецким деревням :D
Я якто із природново любопицтва наблюдала як дєдушка с якойто ламборхіні вилазив🤧 смішнюще зрєліще. Залазив іщо смішніше. Но такі осіліл. Нахрєна оно ім я так і непойняла
 
Я просто часто бывал в Германии :D И старушка на ТТ - вообще вариант для нищих. Есть еще старушки на Феррари и Ламборджини, которые ездят 30км/ч по своим немецким деревням :D
Я в какомто задрипаном городишке насчитал 5 макларенов с бабками за рулем :-)
 
Вот шо за сукі. Хто продає сіську пива 1,95 літра за 49 гривень? А я людина слабохарактєрна. 😳🤧


IMG_20260615_181539.webp
 
Назад
Зверху Знизу