Статус: Офлайн
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27984
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27984
Новых найдешь, чи не проблемаОтвам смішо..а мені грустна..з кім я тепер буду там бісойобити?..![]()
![]()
..драма блядь..
![]()

..драма блядь..

..кто там ще був..не помню..но хтось ще був..
