Статус: Онлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25479
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25479
Я би лучше гамак повесіл, или раскрівушку приніс..но не поймут..Не сиди на твердом и холодномКарематик себе какой заведи...




то я про оціх мароканців казав..

...даремно ви відмовилісь..