Статус: Онлайн
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27951
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27951
Выкинешь?Но що вам розповісти за сало.. не то пальто..варене.. соленюче дуже, та шкіра як кірзач..дома було краще..
![]()

варене.. соленюче дуже, та шкіра як кірзач..дома було краще..



