Статус: Офлайн
Реєстрація: 20.06.2010
Повідом.: 541
Реєстрація: 20.06.2010
Повідом.: 541
Вже йдемо обідати
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.


Проспиш і вівторок!А якщо бєні піся обіду закриваються.. то до чого?..![]()
![]()
![]()

Не знаю, як у вас, а нашого бєню вже давно закрили. Ще й підсипають нових звинуваченьА якщо бєні піся обіду закриваються.. то до чого?..![]()
![]()
![]()
Да і хуй з нім. (С)...вже било?..Не знаю, як у вас, а нашого бєню вже давно закрили. Ще й підсипають нових звинувачень

До піздюлін от того шнурка-насяльніка.А якщо бєні піся обіду закриваються.. то до чого?..![]()
![]()
![]()
Як?Пля..як же я заїбавсі...
Я трусєля нє надєваю другий день.Ох і жара на вулиці.....
![]()


...а чого міша в трусєлях,жарко ж?Відкрив купальний сезон![]()
Міша, то пес який гецав по березі...а чого міша в трусєлях,жарко ж?
. Якщо що то в кадрі не я
Дужооо..о..оо..ооо..( співаю)..
Та хуй там..ще не виросла в него на діда гавкати..До піздюлін от того шнурка-насяльніка.


