Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Іх наїпали - ще з тиждень холодів.......ластівки вже прилетіли,мабуть тепло буде



