Статус: Онлайн
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36470
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36470
Провокаторів треба збівати на взльоті..![]()
Алеш ...трава не наркотик.. пиво не алкашка...![]()
а бояришнік взагалі ліки. Для серця.


