Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.06.2010
Повідом.: 6748
Реєстрація: 04.06.2010
Повідом.: 6748
Падаждітє ….я ще не зайшла, а ви мене вже проганяєте 🤨Так ви з нашіх?
Фото сісек, можна не своїх, (своїх краще), полянку, з закусі і чогось спиртного, і щасливої дороги. )))




