Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25540
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25540
Аш кажу едно шо оправдуе у лісі та до центра міста 10 мін на антобусе.. альбо пішкі мин 25..Ну дороговасто трощки єслі кавалєрка🤧

Не скромничай, тут все свои
