Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.09.2008
Повідом.: 45294
Реєстрація: 11.09.2008
Повідом.: 45294
) По-нульове : якшо вам "у три години ночі" забажається - вийти купити нема де....по перше так дешевше по друге, бачиш,що береш


И доставка ?)