Статус: Онлайн
Реєстрація: 28.02.2009
Повідом.: 11431
Реєстрація: 28.02.2009
Повідом.: 11431
Хто знає шо це за штука і для чого і як називаєцця ? Йшла в наборі з деревообробним станком

