Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2013
Повідом.: 31209
Реєстрація: 29.11.2013
Повідом.: 31209
Так ві рижій чи нє???Та он міцно спал. То оболочка вєшталась. Пянєнька.
