Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Питання: Ви, я, дід + самогон...Може Анжелу іншого разу, під кальвадос...Беремо! Ті тількі Анжелу уговори))

