Статус: Онлайн
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52678
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52678
...а як ти хотів,у Чехію ж поки не прилітають подарунки від "братів",тому для тебе "хрєнь"Ну такое...