Статус: Онлайн
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52726
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52726
...пиво повинно бути з ячміня,все інше хімія з якимись стимуляторамиОоо.. а вот і гурмани-єксперди підтягнулись...![]()
![]()
Це пиво медове..![]()



