Статус: Онлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25408
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25408
Не, це той самий Мойша, шо писню заспивав.....це наш ТС так зветься?

и сфотал.